Instagram vám začne zobrazovat příspěvky z profilů, které nesledujete

Instagram implementuje novou funkci, která se pravděpodobně dostane ke všem uživatelům. Stručně řečeno, instagram vám začne zobrazovat příspěvky z profilů, které nesledujete prostřednictvím nové sekce ve vašem kanálu.

Toto je nová sekce, která se brzy začne zobrazovat ve zdrojích uživatelů. Jim Doporučené publikace Zde se zobrazí profily a v zásadě různé příspěvky, které mohou odpovídat vašim vkusům a zájmům.

Něco velmi podobného Sekce „Objevit“ Implementován Facebookem před několika měsíci, můžete odkazovat na různé příspěvky nebo stránky sociální sítě, i když je nesledujete, což by uživatele mohlo zajímat.

Obrázek - Instagram vám začne zobrazovat příspěvky z profilů, které nesledujete

Sekce „Doporučeno pro vás“

Kde máte přístup část doporučená pro vás? Podle Instagramu se všechny tyto příspěvky objeví přímo pod vaším příspěvkem, když dokončíte prohlížení všeho nového od lidí, které sledujete.

Instagram již ukazuje, kteří z vašich přátel sledují každý profil

Právě v tu chvíli nový dílse zobrazí, protože můžete přistupovat k příspěvkům od lidí, které nesledujete, ale přesto jsou často v konfliktu s tím, co hledáte nebo konzultujete na sociální síti.

Vlastně, být viděn lidmi, které sledujete a fotky a dokonce i videa, která vidíte na Instagramu. A konečně, Instagram je způsob, jak můžete objevit profily podobné těm, které obvykle vidíte, takže se můžete rozhodnout, zda je chcete sledovat nebo ne.

Když přijdete do nové sekce profilového vysílání, kterou nesledujete, stačí přejet prstem. objevte nový obsah zajímavé pro váš vkus na sociální síti. Pokud to nechcete nadále vidět, stačí přejet prstem nahoru a je to.

Tato část Instagram Probíhá testování a během následujících týdnů se postupně dostane ke všem uživatelům, takže se ho brzy dočkáte Zajímavé příspěvky z různých profilů, i když je nesledujete.

„Jste připraveni stát se velvyslancem Adidas?“ Nový Instagramový podvod