Instagram vás upozorní, když se pokusíte zveřejnit nechutný komentář

Vypadá to jasně Instagram chce být tišší sociální sítí, než je nyní, a jedním z oznámených opatření je upozorní uživatele, když se pokusí zveřejnit nějaké ošklivé komentáře v profilu někoho jiného.

Komentáře jsou jednou z nejdůležitějších částí Instagramu, protože prostřednictvím této sekce uživatelé interagují a zmiňují další profily, aby reagovaly textem nebo emodži. Chtějí se zlepšit, aby se vyhnuli špatně znějícím slovům.

V zásadě tuto funkčnost vyzkoušet Nepište nechutný komentářInstagram to detekuje a upozorní uživatele malým textem, ale pravdou je, že mu nezabrání v pozdějším zveřejňování příspěvků.

O zbytek se stará umělá inteligence

Možná se divíte, jak Instagram ví, že to, co píšete pro komentování, může obsahovat nechutné slovo? Klíč umělá inteligencebudete moci zjistit, kdy někdo může zveřejnit špatnou recenzi.

Jak poznám, kdo vás zablokoval na Instagramu?

I když to nezabrání, upozorní uživatele, že Instagram je síť podpory a že byly nahlášeny komentáře podobné těm, které budou zveřejněny, tj. Riskujete, že bude také obviňována.

Některá data jsme o tom už věděli, ale nyní existují nové screenshoty, jak je použít a ukázat uživatelům; Zdá se, že Před stisknutím tlačítka „publikovat“ se zobrazí varování ano, přesto chcete přidat komentář.

Zpráva Vyjde to pokaždé, když napíšete něco nechutného nebo nepříjemné, takže si to pravděpodobně dvakrát rozmyslíte, než to uděláte, ještě víc si to rozmyslíte, když víte, že riskujete hlášení, a pokud k tomu dojde, mohlo by to mít další důsledky.

Jedna věc je jistá povede mnoho lidí k přemýšlení Zda je nutné učinit tento komentář, na kterém stejně záleží, protože mnoho nechutných komentářů k profilům lidí může být zachráněno, pokud se tak stane, je cíle dosaženo.

V každém případě není použití technologie umělé inteligence na Instagramu nic nového, protože je již používáno při zveřejňování obrázků, videí a dalšího obsahu, toto Ještě jeden krok ve snaze vylepšit Instagram aby to bylo mírumilovnější místo.

Přijměte opatření proti obtěžování

Kromě předchozí inovace Instagram připravuje další zajímavé opatření, které bude sloužit. pomáhat lidem, kteří byli obtěžováni na sociální sítiJe něco, co chce Instagram dokončit, takže by to byl dobrý doplněk, protože mnoho lidí raději neblokuje profil nebo dokonce nahlásí příspěvek.

O funkce “omezení”, co to udělá, je, když osoba omezí profil, komentáře uživatele vidí pouze onaby je ten, kdo je přijímá, neuviděl.

Podobně, pokud uživatel tyto komentáře schválí, mohou si je zobrazit ostatní a omezená osoba neuvidí, kdy jste aktivní na Instagramu nebo jestli vidí vaše soukromé zprávy.

Očividně sociální síť chce všechny tyto problémy vykořenit A zatímco si ještě budeme muset trochu počkat, jaká metrika může být lepší než ty, které jsme zmínili?

Tak nechte Instagram varovat, abyste se pokusili zveřejnit nechutný komentář a byla přidána funkce omezení, není k dispozici žádné oficiální datum vydání, ale očekává se, že tato funkce bude brzy k dispozici v aplikaci pro iOS a Android.

Slyší Instagram vaše konverzace?