Instagram zveřejnil nálepku "Podpora malých podniků"

Jeden Nová nálepka s názvem „Podpora malých podniků“ výše Instagram a tímto způsobem uživatelé sociálních sítí budou moci pomáhat inzerovat na Instagram Stories místních podniků, kde mohou často nakupovat.

Počáteční fáze koronavirová pandemie Všechny organizace se zavřely a po několika měsících začaly některé z nich po několika měsících otevírat, i když současná situace není nejlepší a pro pokračování potřebují dobrý krok.

Nejvíce jsou zasaženy místní podniky, takže Instagram na ně myslel a zpřístupnil tuto novou nálepku všem uživatelům, kteří fungují jako způsob. „Pomozte“ propagovat obchody menší.

Jeden způsob inzerce

Tyto obchody jsou nejvíce zasaženy touto globální krizí, a protože jejich provoz je založen na jednoduché pravdě, je v těchto obdobích známější odběr. Tyto podniky uveďte v Instagram Stories aby to vaši následovníci věděli.

Jeden reklamní způsob Když nahrajete příběh do svého profilu Instagram. Představte si například, že půjdete do malého obchodu s oblečením ve vaší oblasti a nahrajete fotografii oděvu. Pokud má tento obchod profil na dané sociální síti, můžete tam umístit značku „Podpora malých podniků“.

Obrázek - Instagram & quot;  Podpora malého podnikání & quot;

Nálepka funguje slovem, budete prostě muset napište název této firmy Okamžitě uvidíte 3 fotografie, o kterých chcete vědět, že se objevily s nejnovějšími publikacemi vydanými dotyčným obchodem, takže uživatel, který je uvidí, bude mít více dat. V každém případě můžete mluvit o všem, dokonce i o lidech.

Když zveřejníte jejich Instagram Stories, vaše kontakty získají nový příběh nahoře se jménem ostatních.Místní“. Když vstoupíte, uvidíte je všechny příběhy nahrané s touto nálepkou a název obchodů, které se objeví.

Je to proto, že nálepka je nová a pravděpodobně tato kolektivní historie podpory malých podniků Takto to bude vypadat v příštích několika dnech, stejně jako na štítku potlesku, když byl spuštěn před několika týdny.

Máte-li zájem o některé z těchto společností, označení a odtud můžete přímo přistupovat k profilu dané firmy nebo navštívit profil a dozvědět se více prostřednictvím publikací, které vytvořila a aktuálně běží.

Proč se značka „Dotazy“ neobjevuje na Instagramu?