Počítač

Instant Video, nová funkce pro přidávání videa do chatů na Facebooku

Facebook chce zlepšit zkušenosti se svým systémem zasílání zpráv Messenger, a to implementací okna plovoucí chatovat bez vysílání druhé osoby. Podobné zkušenosti Periskop ale zavolej Okamžité video.

Tato funkce se nesnaží zabránit nám v používání textových zpráv k videohovorům, ale naopak. Obohaťte zážitek ze služby Facebook Messenger mít vše je stejná aplikace. Rychlost těchto akcí výrazně zlepší komunikaci mezi těmito dvěma lidmi a bude mít méně technologických překážek.

Facebook zahájí platformu pro videohry

Okamžité video uvádí, že tato nová možnost je určena pro rychlé akce Pro každodenní použití, aniž byste museli uskutečňovat videohovory, ale posílat živé video zprávy.

Jak funguje Instan Video?

Obrázek - Okamžité video, nová funkce pro přidání videa do chatů na Facebooku

Tato nová funkce se objeví na obrazovce, když oba mluvíte současně, a zobrazí se ikona pro zahájení streamování. Zatímco ho ten druhý sleduje živé video, Můžete mu psát z obrazovky Messenger.

Instant Video chce tyto typy videohovorů povzbudit k rychlým akcím, jako je výběr obuvi, když jsme nestabilní. Když píšeme druhé osobě, povolíme okamžité video a uvidíte to v reálném čase, abyste nám pomohli některé vybrat. Tento symbol zůstane pouze aktivní zatímco druhá osoba je online a píše s námi.

Pokud je ten druhý vyzván, aby nám poskytl živé nahlédnutí, může se také zúčastnit videohovoru tím, že v části ukáže svůj obrázek. nejmenší obrazovka. Tato nová funkce není k dispozici pouze ve Španělsku, ale pouze ve Spojených státech, ale očekává se, že k nám brzy dorazí.

Co si myslíte o této nové funkci na Facebooku? Používáte okamžité video?

Facebook Messenger vám umožní přidávat kontakty bez žádosti o přátelství

Table of Contents

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK