Aplikace

iOS 11.3 vám umožňuje zvolit, zda bude váš starý iPhone běžet pomaleji, aby šetřil baterii. Nyní budete zodpovědní za zpomalení zařízení, aby vaše baterie vydržela déle.

Apple dnes představil všechny novinky iOS 11.3, nové verze operačního systému pro mobilní zařízení. Navzdory skutečnosti, že nový iOS přidal několik položek, vynikly dva z nich: nový Animojis a Možnost, která vám dá vědět o stavu baterie iPhone.

Zajímavé na této možnosti je, že je součástí kontroly poškození společnosti Apple, jejíž obraz se rozbije, když se zjistí, že společnost záměrně zhoršuje výkon starších iPhonů. Aby se ospravedlnili, společnost Apple uvedla, že to udělala, aby chránila součásti telefonu před možným selháním baterie.

Uživatelé se systémem iOS 11.3 nyní budou mít možnost, která jim umožní vidět „zdraví“ jejich baterií, stejně jako technické rady, když baterie potřebuje odbornou pozornost nebo když zařízení potřebuje snížit svůj výkon, aby fungoval hladce. Pro zobrazení těchto informací bude nutné vstoupit do sekce Konfigurace (Konfigurace> Baterie), kde bude přidána možnost týkající se baterie.

Odtud můžeme vypnout nebo zapnout funkci, která zpomaluje iPhone, aby se šetřila baterie déle. Tato možnost bude k dispozici v nastavení baterie pro iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone SE, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7 a iPhone 7 Plus, což jsou stejné modely, u nichž bylo potvrzeno špatné fungování.

Aktualizace iOS 11.3 dorazí někdy na jaře, ale ještě předtím se dočkáme veřejné beta verze.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK