IOS 13.6.1 lze nyní použít k vyřešení zeleného tónu, který zobrazuje obrazovka

Když věříme, že iOS 13.6 je poslední aktualizací, kterou iOS 13 obdrží, byla včera spuštěna nová aktualizace ze serverů Apple. malá aktualizace Aktualizace, která řeší některé problémy, které někteří uživatelé měli po instalaci iOS 13.6, propagující klíče od auta a zvukové novinky v Apple News +.

Tato nová aktualizace je k dispozici na všech zařízeních kompatibilních se systémem iOS 13 a řeší problém, že někteří uživatelé, kteří viděli svá zařízení, ze systému automaticky neodstranili nepotřebné soubory. když je nedostatek úložného prostoru.

Další problém vyřešený vydáním této nové aktualizace je, že některé terminály mají zelený kvůli problému s odvodem tepla.

Konečně poslední chyba opravená touto novou (a možná i poslední aktualizací iOS 13), prohlášení o expozicioznámení jsou pro některé uživatele deaktivována.

Ačkoli Apple tvrdí, že problém se zeleným odstínem zobrazený na obrazovce je způsoben tepelnou disperzí, mnoho uživatelů tvrdí, že: K tomuto problému došlo, když jsem byl v úplné tmě a teplo je bez řešení tohoto problému.

IOS 14 Betas

Aktuálně jsme ve čtvrté beta verzi iOS 14 s vybíjením baterie vyšším než v první beta verzi, ale nemělo by to tak být, jak vám ukážeme v tomto příspěvku. Porovnáváme spotřebu baterie první a nejnovější verze iOS 13, nejnovější beta verze iOS 14..

Jak Apple vydává nové verze, bohužel spotřeba baterie se zvyšujeProblém, který bude pravděpodobně nebo bude třeba vyřešit po vydání finální verze iOS 14, je finální verze, která by měla dorazit v září, ale mohla by se odložit, pokud Apple chce, aby se to shodovalo se spuštěním nové řady iPhone 12. .