iOS 13.7 je nyní k dispozici s novým oznámením Express Exposure Notification

Před týdnem Apple vydal první beta verzi iOS 13.7. To bylo oficiálně zahájeno právě včera a nyní k dispozici všem uživatelům oficiálně. Tato aktualizace byla výsledkem pomalé účasti různých zemí po celém světě k účasti na vytváření aplikace pro integraci Google a Apple Exposure Notification API proti COVID-19. Dva technologičtí giganti se tedy pustili do práce a vytvořili systém s názvem. Oznámení s expresní expozicí, Základní verze pro sledování lidí bez nutnosti aplikace v zemích, kde aplikaci ještě nemají.

Aktualizujte své zařízení na novou verzi iOS 13.7

iOS 13.7 umožňuje aktivovat systém oznámení expozice COVID-19, aniž byste museli stahovat jakékoli aplikace. Dostupnost systému závisí na tom, zda úřad pro veřejné zdraví ve vaší oblasti nabízí podporu pro tuto službu. Tato verze obsahuje i další opravy chyb pro iPhone.

Tato nová aktualizace obsahuje pouze důležitý systém pokřtěný jako: Expresní oznámení o expozici. Tento systém je zaměřen na země, které dosud nevyvinuly aplikaci pro integraci výše uvedeného API. S tímto novým systémem umožníme uživatelům sledovat jejich kontakty a hlásit jejich pozitiva. bez aplikace Stejně jako ve Španělsku máme vlastní radar COVID.

V nastavení API podle oznámení aplikace uvidíme tuto novou funkci, kterou můžeme aktivovat po kontrole kompatibility naší země. Pokud má naše země vlastní aplikaci, budeme přesměrováni do App Store, abychom si ji stáhli. Jinak můžete tento nový systém začít hned používat.

iOS 13.7 také obsahuje redesign části věnované oznámení expozice v Nastavení našeho iPhone. Jakmile jsme uvnitř, první věcí, kterou můžeme udělat, je zkontrolovat pózy z aplikace, kterou jsme nainstalovali. Pak uvidíme, jestli aktivovali jsme nebo ne záznam expozice a ve které oblasti se nacházíme. Pak můžeme sdílet pozitivní diagnózu COVID-19, která nás automaticky přesměruje na aplikaci, kterou jsme nainstalovali.

Nakonec můžeme určit, zda chceme dostávat měsíční oznámení se souhrnem našich veletrhů a zda chceme dostávat oznámení o dostupnosti, abychom mohli změnit spravedlivý systém podle země, státu nebo regionu, ve kterém se nacházíme. Nyní můžete provést aktualizaci na iOS 13.7 v Nastavení zařízení.