iOS 13.7 zhoršuje vybíjení baterie u nových telefonů iPhone, ale ne u starších telefonů iPhone

Baterie je jednou z následujících a zůstane tak. nejdůležitější úvahy pro všechny uživateleZáleží na nás, abychom mohli svůj iPhone používat kdykoli bez obav z vybití baterie. S verzí iOS 13.7 minulý týden bylo nutné porovnat s iOS 13.6.1.

Jelikož všechny modely, které budou aktualizovány na iOS 14, jsou stejné jako modely, které aktuálně používají iOS 13, je to nutné, ale není povinné, takže pokud je iOS 13.7 nejnovější verzí a nabízí upravenou spotřebu baterie jako iPhone 11, iPhone SE 2020, Vše by mělo být opraveno pomocí iOS 14.

Lidé na iAppleBytes ještě jednou Porovnání iOS 13.7 a iOS 13.6.1 na iPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8, iPhone XR, iPhone 11 a iPhone SE 2020. Z tohoto testu, který se provádí jako obvykle s testem baterie v aplikaci Geekbench, vidíme, jak jsou z hlediska výkonu nejvíce ovlivněny modely iPhone 11 i iPhone SE 2020. Baterie.

Opak je u ostatních terminálů, které jsou součástí tohoto srovnání. IPhone SE, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8 a iPhone XR Nabízí stejnou nebo lepší výdrž baterie jako iOS 13.7 Ve srovnání s iOS 13.6.1, zejména na iPhone 7 a iPhone 8, kde se výrazně zvýšila autonomie ve srovnání s předchozími vydanými verzemi iOS 13.

Tato aktualizace vypadá, že byl navržen pro starší modelyprotože tam nabízí větší samostatnost. Tyto výsledky jsou orientační a jsou založeny na analýze aplikace Geekbench, takže je pravděpodobné, že jste si každý den nevšimli žádného zlepšení.

Všimli jste si nějakého zlepšení po instalaci Pile iOS 13.7? Vydrží baterie méně? Dejte nám vědět své komentáře.