Apple Müzik iOS 14

iOS 14 přidává do seznamů skladeb animované obaly

Apple Music iOS 14

22. června společnost Apple představila některé nové funkce, zejména ty hlavní, které pocházejí z iOS 14. Postupem času vývojáři a uživatelé postupně načítají první beta verzi, pojďme ji prozkoumat nové funkce a nástroje To nebylo zmíněno v události, protože to bylo bezvýznamné.

Dnes mluvíme o Apple Music. Aplikace služby Apple pro streamování hudby přidá vylepšení, jako například: nová karta Listen Now, vylepšené vyhledávání a automatické přehrávání. Jak budeme pokračovat ve změnách designu, najdeme také obaly pro animované seznamy skladeb.

Na kartě Poslech nyní vidíme, jaké jsou seznamy skladeb, rozhlasové stanice, obrázky nebo obaly alb … teď větší. Některé z těchto možností přehrávání nyní ukazují animaci, která není užitečná, ale dává aplikaci velmi příjemný nádech.

Tyto animace jsou většinou Seznamy skladeb vytvořené společností Apple podle Benjamina Maya z 9to5Mac je však také můžeme najít v seznamech generovaných uživateli. Animace jsou krátké a některé vypadají jako jednoduché animované tapety, které jsme našli v systému iOS, zobrazující krátké a barevné sekvence, které se opakují ve smyčce.

Vylepšené vyhledávání v iOS 14

S iOS 14 nám Apple umožňuje vyhledávat písničky přidáním mnoha filtrů, kde najdeme žánr, náladu a aktivitu. během psaní zobrazovat návrhy ve výsledcích vyhledávání.

Kromě toho byly do knihovny přidány nové filtry, které usnadňují hledání konkrétních umělců, alb a seznamů skladeb. Pokud jste přestali používat Apple Music kvůli základnímu vyhledávacímu systému, který nabízí, nyní s iOS 14 měli byste to zkusit znovu.