IOS 5 Untethered Útěk z vězení

Od chvíle, kdy Apple v červnu tohoto roku vydal první beta verzi iOS 5, se komunita Jailbreak těší na nezávislé zneužití. Prakticky od prvního dne jsme byli schopni útěk z vězení naší první generace iPadu, ale používáme řešení Tethered.

Díky hackerovi se to mohlo velmi brzy změnit pod2g. Tvrdě jste pracovali, abyste se dostali Útěk z vězení Uetherethered pro iOS 5.0.1 a vždy informoval komunitu o svém pokroku na Twitteru a na svém blogu. Zdá se, že nyní dospěl ke kritickému bodu svého pokroku.

Před několika dny už máte pod2g Útěk z vězení Bez připojení pro všechna zařízení s mikroprocesory iOS 5 a A4. 15. dne otevřel novou položku na blogu pod2g a oznámil, že již test provedl se zařízeními A4 a dalším krokem je získání pro zařízení s mikro A5:

Ahoj kluci, vím, že jsem včera nic neřekl a trápí vás to. Je mi to opravdu líto, musel jsem vše zorganizovat pro spuštění. Testoval jsem to na iPadu 1 a fungovalo to. Doufám, že to dnes otestuji na 3GS.

Mimochodem, ocenil bych, kdybyste se dobrovolně nepřihlásili jako beta testeři, protože jsem ze strachu z úniků tak paranoidní. Nyní je čas dokončit útěk z vězení pro stará zařízení, opravit některé problémy se stabilitou a zabalit vše. Bude to trvat několik dní.

Brzy začnu zkoumat kód pro iPad 2 a 4S. O svém pokroku vás budu i nadále informovat. Na závěr chci poděkovat všem, kteří darovali, nyní si mohu koupit obě zařízení! Nevím, co na to říct … Mockrát vám děkuji. Přeji hezký den, uvidíme se!

Z této položky jsme si přečetli, že Jailbreak je téměř připraven pro starší zařízení, a přestože o Jailbreak pro iPad 2 a iPhone 4S nevíme, pod2g brzy začne hledat kód těchto zařízení.

To vše nám připomíná spuštění JailbreakMe 3.0, nástroje, který umožnil první Jailbreak iPad 2 Untethered …

Pokrok únosce Pod2g a Jailbreak Untethered pro iOS 5 k dispozici, budete se učit jako první!

Dostane Pod2g Untethered útěk z vězení iOS 5 pro iPad 2 nebo iPhone 4S?

Na iPadizate | Útěk z vězení iOS 5

Sdílejte tuto skvělou zprávu se svými přáteli na Google+, Twitteru a Facebooku pomocí tlačítek, která najdete na začátku a na konci článku. Děkuji mnohokrát!

Naši čtenáři sem přišli hledat: Útěk z vězení iOS 5, Útěk z vězení iPad iOS 5, Útěk z vězení iOS 5 Uetherethered

Přes | iDownloadBlog