iOS 8.1 je nyní k dispozici s Apple Pay

IOS 8.1

Hodiny jsou 10:00 v Kalifornii a Apple, Verze iOS 8.1. Minulý týden, během představení nových iPadů, společnost v pondělí oznámila, že vydá svůj nový software pro iPhone, iPod Touch a iPad. iOS 8.1 přichází se souvisejícími novinkami, jako je Apple Pay, vrácení kamery, textové zprávy a možnost rychlého sdílení internetu. IOS 8.1 navíc nabízí řešení desítek problémů nalezených v prvních verzích iOS 8.

SMS

Textové zprávy

jestli nějaký Mac s OS X Yosemite (nová verze operačního systému vydaná minulý týden) můžete od dnešního dne využít tohoto nástroje více Zprávy. Díky iOS 8.1 a OS X Yosemite jsou naše iPhone a Mac lépe „komunikující“, protože můžeme odesílat a přijímat textové zprávy z našeho počítače, i když příjemce není zařízením Apple. To usnadní používání aplikace „Zprávy“ z počítače Mac.

Apple Pay

Na druhou stranu, Apple právě vydal ve Spojených státech s iOS 8.1.n nový způsob platby Oznámeno loni v září: Apple Pay. Tato možnost nám umožní zpracovat rychlé a bezpečné platby v organizacích jediným dotykem našich zařízení iPhone 6 a iPhone 6 Plus (díky novému čipu NFC, které tyto modely integrují). Apple Pay je v současné době k dispozici pouze ve Spojených státech.

Další výhody iOS 8.1, Photo roll (možnost, která v iOS 8 zmizela a uživatelé ji velmi vyžadují) a schopnost rychle sdílet internet (hotspot) s jinými zařízeními (aktivace závisí na naší smlouvě s naším telefonním operátorem).

Zveme vás k zamyšlení iOS 8.1 V komentářích k tomuto článku.