iOS dominuje v podnikání i přes iPad Crash

Apple nadále chce místo ve světě podnikání a zdá se, že postupně uspěl. Jak se odráží ve zprávě o indexu mobility za 2. čtvrtletí 2015, iOS je i nadále dominantním mobilním operačním systémem v podnicíchV systému Android a Windows Phone.

Americká společnost je přesvědčena o úspěchu, kterého může OS X dosáhnout díky projektu, který uskutečnila s IBM.. Mezitím zůstává iOS absolutním a nesporným lídrem na korporátním trhu aktivací v posledním fiskálním čtvrtletí, ačkoli tento trh zažívá celkový pokles.

Mobilní operační systém Apple také v tomto období poklesl ve srovnání s předchozím. Takže jáOperační systém se zvýšil ze 70% na 64%, přestože byl stále výrazně nad svým hlavním konkurentem v průmyslu.

Neuneseš | Apple dominuje na trhu chytrých hodinek.

iOS zdvojnásobuje svou firemní přítomnost ve srovnání s Androidem

IOS v posledním čtvrtletí získal 64% podíl na trhu v podnikánídvakrát jeho hlavní soupeř. Zatímco Android stoupá z 26% na 32%, mobilní verze Windows sotva dosáhne 3%.

iOS nadále dominuje světu podnikání.

Stejně jako všechno ostatní, ani v Cupertinu by kluci neměli spát na vavřínech, protože Android je stále silnější a ohrožuje původní umístění iOSzvláště pokud jde o tablety. A nacházíme se v době, kdy tablety ve společnostech získávají velký význam, dominuje iPad, ale Android se začíná prosazovat využíváním úpadku tabletu Apple.

Dominance iPadů ve společnostech začíná být méně silná

Jak jsme viděli ve zprávě o indexu mobility za 2. čtvrtletí 2015, iPad začíná ztrácet absolutní kontrolu nad praktičností obchodního prostředí. A devět z deseti tabletů prodaných společnostem byl iPad, ale Android nepřestává zvyšovat svůj podíl na trhu a neustále roste.

iOS nadále dominuje světu podnikání.

Přesto má iPad oproti tabletům se systémem Android stále velkou výhodu.ale Apple by neměl být opomíjen, pokud nechce ztratit svoji nadvládu. Nakonec řekněme, že iOS nadále zaujímá vedoucí pozici ve většině průmyslových odvětví, jako je veřejnost na 79% nebo vzdělávání na 76%. Android začal přemisťovat iPad v technologických nebo energetických odvětvích.