IPad a lékařský průmysl jdou dobře

Lékařský průmysl si iPad pomalu zamilovalvýběr jako referenčního terminálu pro mobilní zařízení. Ve videu, které představilo iPad 2 před rokem, byl tablet Apple používán lékaři k prezentaci výsledků testů pacientům. Takto Komunikace mezi profesionálním a zdravotnickým uživatelem systémuveřejné i soukromé.

PředstavitelCupertino, přední vývojář endoskopických technologií, vydal aplikaci, která plně využívá technologických možností tabletu. Vlastně může odeslat video z endoskopie na jiný iPadDosáhnout stejného výsledku jako tradiční systém, který by měl mít lékař.

iMedicalApps, blog věnovaný technologiím a zdraví, Envisionier EndoSync pro streamování videa. K tomu využívá ad hoc WiFi síť, která umožňuje dva lékaře. konzultovat endoskopii v reálném čase. Kromě toho mohou své zprávy psát na místě v samotné aplikaci.

EndoSync Podporuje streamování videa v rozlišení 320 × 240 nebo 720 × 480 a tvrdí, že nahrazuje drahé lékařské vybavení vykonávající stejnou funkci.

EndoSync je zodpovědný za vytvoření dočasné WiFi sítě, která je v případě potřeby šifrovaná a je přístupná pouze jinému autorizovanému zařízení.. Takto nemocnice nemusí mít bezdrátovou infrastrukturu. Navíc můžete video odeslat na více iPadů a povolit třetí názor od odborníka.

Podle iMedicalAppsLékařská oblast je oblast, kterou je třeba prozkoumat pomocí mobilních zařízení. Tímto způsobem se snižují náklady a složitost ve prospěch snazší péče o pacienta.

Bude zajímavé sledovat recepci, kterou máte EndoSync a poslouchat názory lékařů, kteří to zkoušeli.

Na iPadizate | 10 nejlepších lékařských aplikací pro iPad