IPad Mini 4 připojuje vůbec nejlepší obrazovku tabletu

Je pravda, že iPad Mini 4 byl během svého úvodního projevu 9. září zcela zastíněn svým starším bratrem iPad Pro, ale DisplayMate rozvinutý Hloubková analýza obrazovky iPadu Mini 4 Bude to pobídka pro ty, kteří si myslí, že to nemůžeme nechat ujít, a kupte si především tento malý iPad, který se ukázal být Davidem iPadu, ne kvůli jeho menší velikosti, ale kvůli jeho menší síle a skutečně nabízí nádherný displej. Nikdy předtím na iPadu.

Zatímco nejvíce zmiňovanou funkcí jeho hardwaru je kapacita procesoru (stejně jako iPad Air 2) a paměti RAM, obrazovka v mnoha ohledech předčí iPad Air 2 a obrazovka iPadu Mini 4 není jen jednou z nejlepších obrazovek, jaké kdy iPad vytvořil, ale Jedna z nejlepších obrazovek tabletů celkově.

IPad Mini 4 má rozlišení ve srovnání se svým předchůdcem, ale Apple má nyní plně laminovanou obrazovku s účinným antireflexním povrchem, který nám umožní vidět ostřejší barvy a lepší kontrast ve srovnání s předchozím iPadem Mini. Ale nejen zde, iPad Mini 4 poskytuje lepší vidění při běžném používání, obrazovka s odrazivostí pouze 2%Více než 2,5% nabízí iPad Air 2 a mnohem více než tablety jiných značek v rozmezí od 5% do 6,5%. Proto má iPad Mini 4 v reálných podmínkách nejlepší zobrazení na trhu.

Na druhou stranu, v přesnosti a reprodukci barev, iPad Mini 4 zapadá do ostatních iPadů v souladu s řadou všech zařízení iOS. Apple se rozhodl vylepšit Mini verzi iPadu a dítě to udělalo.