IPad může být představen v prvním týdnu 3. března

Mělo se to stát znovu Všechno je digitální To vyvolalo pověst, která byla již přijata s dobrým spojením s Apple. Podle tohoto vozidla, které má vždy privilegované znalosti o společnosti Cupertino, Tim Cook již připravují svoji prezentaci iPad 3nebo přestat volat, ať se děje cokoli v prvním březnovém týdnu.

Tato událost bude speciální, když se bude mluvit o novém tabletu a Centrum Yerba Buena pro město San Franciscoje místo, kde byly ohlášeny oba předchozí modely. Zajímavé je, že jak původní iPad, tak iPad 2 Do světa byl propuštěn ve středu, pokud je to Appleův nápad, teď může být ten pravý den 7. března (nebo do 29. února, podle toho, co získáme ze zpráv).

Pokud jsou tyto informace spolehlivé, další neznámé, které chceme vědět, ale strach nebude do té doby objasněn. Zaprvé, kdo bude pánem ceremonií této akce, a zadruhé, jaké vlastnosti bude mít nové zařízení?

Vypadá to jasně Použije displej s rozlišením 2048 × 1536 pixelůa zdá se být jasné, že bude integrovat mnohem rychlejší grafiku i výkonnější procesor. Zdá se však, že v posledních hodinách a po informacích odhalených The Verge Procesor A6 nebude čtyřjádrový nebo čtyřjádrový, jak někteří zpočátku říkají.

Fotografie případu zobrazené na různých blogech to potvrzují. iPad 3 nebude mít žádné významné externí změny designuKromě toho, že má o něco větší tloušťku (jeden milimetr), aby vyhovoval technologii Retina Display.

Přesto je na této zprávě zajímavé to, že k setkání s tabletem iPad 3, který se do roku 2012 zamiluje, zbývá pravděpodobně jen pár týdnů.

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google+ a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku. Děkuji mnohokrát!

v iPadize | Možná data vydání