IPad Pro by mohl mít o 50% delší výdrž baterie bez reproduktoru

IPad Pro obětoval baterii kvůli zvuku

To je něco, co uživatelé iOS a dalších platforem žádají již několik let, více baterie. Tým iFixit otevřel nový iPad Pro a sledoval ho na základě toho, jak Apple organizoval hardware uvnitř pouzdra. Může to být až o 50% více baterie bez čtyř reproduktorů.

Řečníci Nachází se ve čtyřech rozích iPadu ProDíky senzoru gyroskopu by ponechali dostatek prostoru pro zvětšení velikosti baterie o 50% a změnu zvukových frekvencí podle jejich umístění.

Ale samozřejmě to kluci na iFixit zapomněli zmínit iPad Pro by byl téměř dvakrát tak těžkýPokud nyní váží asi 720 gramů, byla by to dvojnásobná hmotnost baterie. A to se na tabletu této velikosti nedoporučuje, protože by bylo opravdu nepříjemné držet ho jednou rukou nebo po chvíli dokonce oběma rukama.

Více informací o iPadizate | iFixit ukazuje vnitřek iPhone 6s

iFixit potvrzuje 4 GB RAM iPadu Pro

Proces demontáže prováděný týmem İFixit, iPad Pro se 4 GB RAMNěco, co bylo také potvrzeno v nástrojích Apple Xcode v polovině září.

Očividně iFixit pokračuje ve své pomlouvačné kampani proti společnosti AppleNěco, co dělají od doby, kdy Apple zavřel svůj vývojářský účet v App Store, proto popřel výhody, které s ním přicházejí.

Prostorový zvuk a kvalita jsou na iPadu Pro skvělé, ale chcete mít více baterií než čtyři reproduktory? Sdílejte s námi své názory v sekci komentáře. Děkuji!

Přes | Makrumory