iPhone 5se, unikl první obrázek

Pokud existuje jedna věc, kterou můžeme využít s globalizací a internetem, je to rychlost, s jakou se únik šíří během několika minut. Nedávno se to stalo s Xiaomi Mi5 a jeho kovovým designem. Nyní je to Apple, konkrétně iPhone 5se.

iPhone 5se.IPhone 5se.

I když nám obraz neumožňuje provádět skvělý výzkum, můžeme začít tím nejzřejmějším: čtyřpalcová obrazovka a zaoblené hrany. Hlavním předpokladem, o kterém mluvíme o čtyřech palcích, je to, že je ve srovnání s iPhone 5s, jak vidíte na obrázku.

Jednou z věcí, která podpořila tuto pověst, je to, že 9to5Mac uvádí, že Apple pravděpodobně plánuje uvedení 4palcového iPhonu, který by se teoreticky nazýval iPhone 5se. Pokud půjdeme do technických problémů týkajících se dotyčného terminálu, již máme čip M8 a procesor A8, které jsou v zařízeních Apple normální. Pokud jde o jeho design, můžeme si vybrat mezi stříbrným, šedým a růžovým zlatem, které jsme viděli v modelové řadě iPhone 6s a iPhone 6s Plus. Zpráva dodala, že společnost se sídlem v Cupertinu může na akci v březnu nebo dubnu uvést iPad Air 3 společně s iPhone 5se.

iPhone 5se, Apple se chce občerstvit?

Vypadá to, že se Apple plánuje osvěžit těmito novými zařízeními a vstoupit na trh, který není příliš velký, ale má také následovníky. Ne všechno jsou velké terminály a obří obrazovky; Existují také uživatelé, kteří hledají šikovný a užitečný mobilní telefon, který lze přenášet, aniž by zabíral hodně místa. Existují však zprávy, že ani iPhone 5se, ani iPad Air 3 nebudou moci zlepšit obnovení společnosti. Mluvíme také o zprávě a na konci dne hovořící člověk je čas, ani více, ani méně. Pokud se Apple nestará o zbytek uživatelů, ne o většinu, je to již bod v jeho prospěch.