iphone 6

iPhone 6 přináší nové obrázky tmavě šedé verze

Iphone 6iPhone 6 tmavě šedá

Už víte, že zprávy o vydání iPhone 6 často upoutaly pozornost mnoha uživatelů, protože má legii věrných následovníků Apple. Dnes jim musíme dát důležité zprávy, a to je to, že obrázky iPhone 6 jsou filtrovány v nové barvě.

Obrázky, které nás dnes v těchto řádcích doprovázejí, a obrázky, které najdete níže, jsou pravděpodobně a iPhone 6 tmavě šedáto je barevná verze, kterou jsme ještě neviděli, protože dosud jsou filtrované obrázky a iPhone 6 zlatý.

Jak je v těchto případech obvykle nutné, musíme určit přesnost při určování přesnosti zobrazených obrázků, protože by se mohlo jednat o čínský klon … V každém případě a vzhledem k jeho designu jsme vám již ukázali určitou míru přesnosti.

Tmavě šedé filtrované obrázky iPhone 6

Iphone 6

Na tomto obrázku vidíme zaoblený design hran a jedné ze stran iPhone 6. Vidíme to na obrázku níže. vaše nové tlačítko Domů.

Iphone 6

Při této příležitosti můžeme ocenit fotoaparát a jeho blesk.

Iphone 6

Nový pohled, kde můžeme sledovat obrazovku.

Iphone 6

Pokud ponecháme případ iPhone 6 stranou, můžeme o něco lépe vyhodnotit podrobnosti.

Iphone 6

Iphone 6

Tentokrát můžeme vidět nový iPhone 6 ve srovnání s jedním z jeho sourozenců …

Iphone 6

Na tomto obrázku můžeme lépe vidět srovnání mezi těmito dvěma terminály … Zdá se, že tento filtrovaný terminál neprošel všemi fázemi výroby, protože nebylo oceněno charakteristické logo společnosti.

Iphone 6

Na tomto obrázku vidíme nárůst velikosti ve srovnání s jeho předchůdcem.

Iphone 6

Iphone 6

Je čas ukázat iPhone 6 v celé své kráse

Iphone 6

Iphone 6

Iphone 6

Chtěli bychom vědět, co si myslíte o designu iPhone 6, takže vás vždy necháme v komentářích, abyste mohli poskytnout zpětnou vazbu.

Zdravím z hloubky bytů.