iPhone 6 vs Samsung Galaxy S5, bitva inovací

Zima se blíží a stále více uživatelů se těší na další iPhone 6 a Samsung Galaxy S5. Očekává se, že společnosti Apple i Samsung opět ovládnou skutečně neuvěřitelné údaje o prodeji. Proto dnes chceme udělat malý milník v inovaci, který nám oba terminály mohou nabídnout, abychom se odlišili od ostatních.

iPhone 6 vs Samsung Galaxy S5, bitva inovacíiPhone 6 vs Samsung Galaxy S5, bitva inovací

iPhone 6 vs Samsung Galaxy S5, bitva inovací

Tento rok Samsung Galaxy s4 a nejnovější iPhone 5S, aniž by nový iPhone 5C nechal stranou, se stal dvěma z hvězdných terminálů, kterým se podařilo dosáhnout obrovských prodejních čísel. A čas plyne a zdá se, že popularita těchto zařízení nikdy neklesá. Kromě toho jsou terminály Korea a Cupertino každým dnem stále populárnější a těší se vyššímu prodeji. Nový Samsung Galaxy S5 a Iphone 6 zachovat stejnou linii a také získat velkou poptávku.

Je zřejmé, že vlastnosti obou terminálů v současné době nejsou oficiálně známy, ale pokud se spoléháme na pověsti a spekulace, můžeme získat malou představu o tom, jaké novinky přinesou na současný trh.

Například tento týden znovu Samsung Galaxy S5 Měl by zadní kameru s rozlišením OIS 16 megapixelů a 64bitový architektonický procesor. Pokud jde o hustotu obrazovky, říká se, že má celkem 506 bodů na palec. Super, že?

Dokonce i snímač otisků prstů byl zmíněn jako součást nového korejského terminálu …

Příbuzný Iphone 6Jelikož se očekává, že se podstatně zvýší velikost obrazovky ve srovnání s předchozím modelem, v celé síti se říká, že může do většiny svých panelů začlenit safír. Očekává se, že mimo jiné uvidí výkonný 20nmometrový procesor Apple A8.

Je jasné, že obě společnosti budou muset tvrdě pracovat, aby si udržely neuvěřitelnou úroveň prodeje déle.

¿Kdo si myslíte, že dá více „jídelny“?? ¿Iphone 6 nebo Samsung Galaxy S5?