Hra

iPhone 7, to jsou definitivní obrazovky

IPhone 7 je dalším velkým hráčem na trhu, přinejmenším s laskavým svolením terminálů Google Nexus. IPhone 7 má již několik let několik terminálů, již bude mít filtrované různé typy obrazovek. Toto jsou funkce a specifikace obrazovky iPhone 7 ve všech jejích verzích.

Zdá se, že velikosti obrazovek zůstanou stejné, jaké jsme viděli na terminálech Apple na chvíli. Dnes je známo technologie a řešení, pomocí kterých se budou vyrábět. Budeme také obeznámeni s výrobcem obrazovek iPhone 7.

Obrazovka iPhone 7, LCD a vyšší rozlišení ve verzi PlusObrazovka iPhone 7, LCD a vyšší rozlišení ve verzi Plus

První věc, kterou vám chceme říct, a co dnes uniklo na internet, je, že alespoň jeden z panelů bude vzduchem přenášen výrobcem JDI, zatímco druhý bude plavat déle.

Pokud jde o velikost, vidíme, že Apple na obrazovky iPhone 7 nepoužívá žádné variace, takže ponecháváme velikosti 4,7 palce a 5,5 palce. Technologie, kterou budou vyrábět, bude LCD, a proto je jasné, že Apple nebude skákat do široce mluvených displejů AMOLED.

Obrazovka iPhone 7 Plus bude 5,5 palce a 2K

Pokud jde o rozlišení, bude to 1080p na 4,7palcové obrazovce a 2K na 5,5palcových obrazovkách. Je jasné, že iPhone 7 Plus bude mít 5,5palcový 2K displej.

Tato změna rozlišení může být pro vývojáře problematická, protože změna rozlišení bude vyžadovat „malé“ úsilí k přizpůsobení jejich aplikací. Doufám, že to pro ně neznamená hodně práce.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK