IPhone s flexibilní obrazovkou se očekává v roce 2020, ale nebude jako Samsung Galaxy F

Očekává se, že iPhone s flexibilní obrazovkou dorazí v roce 2020, ale na iPhonu to tak nebude. Samsung Galaxy F.

Pokud je obrazovka Samsung Galaxy F sklopená uvnitř pouzdra, první iPhone s flexibilním displejem se při otevření sklopí kolem pouzdra.

Samsung by měl oznámit všechny funkce a funkce Samsung Galaxy F před Mobile World Congress 2019… příští 20. února Prezentace Samsung Galaxy S10 a S10 +.

Samsung samozřejmě není jedinou společností, která pracuje na vývoji smartphonů s flexibilními obrazovkami. Odvětví smartphonů přestalo růst, vyžaduje nějakou novou dynamiku. Apple není výjimkou … prodej iPhonů není tak dobrý, jak by si společnost přála. A možná právě vývoj iPhone s flexibilním displejem je to, co potřebují, aby znovu vynikli na tak konkurenčním trhu.

Přístup společnosti Apple k designu však nebude stejný, jaký si společnost Samsung zvolila pro Samsung Galaxy F. Pokud má Samsung Galaxy F obrazovku, kterou lze sklopit do pouzdra, bude složen první smartphone iPhone s flexibilní obrazovkou. složený kryt.

Flexibilní obrazovka iPhoneFlexibilní obrazovka iPhone

Zdroje tvrdí, že implementace tohoto řešení je snazší a levnější, protože poloměr ohybu bude menší, což znamená, že zátěž bude také malá, takže obrazovka může sloužit déle.

Bohužel tento budoucí telefon pro iPhone nepřijde dříve než v roce 2020, takže ti, kteří si ho budou chtít koupit, budou muset být trpěliví … možná tak má společnost čas a podporu na implementaci této inovace 5G sítě.

Zdroj: Mspoweruser

Zdravím z hloubky bytů.