iPhone XI Max může mít podporu bezdrátového nabíjení a displej s obnovovací frekvencí 120 Hz

Pomalu filtrují Funkce iPhone XI MaxDíky filtrovanému obrazu vykreslení je známo, že tento nový terminál Apple bude dodáván s konfigurací kamery, která v něm bude mít neobvyklou pozici, což ji donutí změnit určité vnitřní vlastnosti základní desky. Dnes vám můžeme říci o nových informacích. iPhone XI Max. Zdá se, že podle nových pověstí může věřit podpora bezdrátového nabíjení a displej s obnovovací frekvencí 120 Hz.

Kromě toho bude mít zařízení optický zoom se třemi zvětšeními a 4 000 mAh baterii.

Podle informací v sociální síti Weibo mohl iPhone XI Max získat novou obrazovku s obnovovací frekvencí obrazovky 120 Hz, protože tyto obrazovky se již používají na iPadu, jejich vzhled na iPhone byl jen otázkou času.

iPhone XI MaxiPhone XI Max

Dalším z nejzajímavějších aspektů známých s údaji poskytovanými tímto zdrojem je to, že nový iPhone XI Max bude mít kapacitu bezdrátového nabíjení 15 wattů. Vzhledem k tomu, že tato funkce je aktuálně k dispozici, ale při 7,5 W to nebude překvapující, ovlivní to rychlost nabíjení zařízení.

Z hlediska fotografie je při interpretaci, že fotoaparát přichází s trojitým senzorem a má 3x optický zoom, pohyb zcela „konzistentní“ s tím, co průmysl nabízí na nových zařízeních, která právě vidíme na trh.

Při pohledu na kapacitu baterie se zdá, že iPhone XI Max bude mít 4000 mAh baterii. Něco, co nepochybně potěší mnoho stávajících uživatelů terminálů Apple a není s tím spokojeno autonomie iPhone.

Zdroj: cnbeta

Zdravím z hloubky bytů.