iTools, nejpraktičtější náhrada iTunes

iTools

Možná většina z vás nemám rád iTunesMožná kvůli svým omezením obvykle trvá dlouho, než se zapnete z jakéhokoli důvodu, ale naštěstí to není naše jediná možnost, pokud jde o správu našeho zařízení iOS.

Dnes vám přinášíme jednu z těchto alternativ, tentokrát nejlehčí a nejpraktičtější, co jsem mohl zkusita také přidává další funkce, jako je navigace v systémových souborech (s útěkem z vězení) nebo instalace souborů XML.

Nainstalujte si aplikace, spravujte systémové soubory, vytvářejte vyzváněcí tóny, přenášejte fotografie jednotlivě nebo hromadně do počítače nebo naopak ( nejrychlejší program),atd…

Zahrnuje také možnosti úprav ikon na vašem zařízení z počítače a export kontaktů a dalších místních informací (nebude fungovat, pokud jste povolili iCloud), streamování videa a hudbySdílejte dokumenty nebo soubory s aplikacemi, které umožňují:

iTools

Mohl jsem strávit mnoho odstavců vysvětlujících jeho vlastnosti, ale nejzajímavější ze všech VOLNÝ, UVOLNITpřenosný (není nutná žádná instalace a lze jej použít i z USB) a velmi lehký a extrémně rychlýještě více než jiné možnosti, jako je iMazing.

Chcete-li jej zachytit, musíte nejprve vědět, že je k dispozici pouze v angličtině (pokud nechcete verzi, která vyžaduje instalaci a je supervitamin, je k dispozici pouze v čínštině) a pouze ke stažení. Klikněte na název vašeho operačního systému.

OKNA

MAC OS X

Osobně jsem nahrál soubor, který zaručuji, že program neobsahuje viry. neváhejte se vyjádřit.