iWatch budou vydány v říjnu s iOS 8 s OLED displejem

iWatch budou vydány v říjnu s iOS 8 s OLED displejem

IWatch jsou chytré hodinky společnosti Apple, které čekají už nějakou dobu.Byl to jeden z nejupřímnějších nedostatků veřejnosti, který měl být odhalen během „klíčového projevu“ WWDC 2014. Bez ohledu na výše uvedené, Nejnovější pověsti zmiňují vydání OLED dotykové obrazovky iWatch na říjen; to se bude shodovat s oficiálním vydáním tohoto iOS 8 z roku 2014., Jak uvádí japonské obchodní noviny «Nikkei».

Apple iWatchApple iWatch

I když zatím vše, co Apple udělá s iWatch, doplňuje podrobnosti Bylo definováno, že iOS 8 „HealthKit“ bude používat OLED dotykovou obrazovku s biometrickým senzorem, který umožní shromažďování potřebných informací k poskytování dat do nově připojeného zdravotního systému. Mluvil na WWDC 2014, které jsme podrobně diskutovali. Mezi naměřené údaje patří mimo jiné kalorie, spánková aktivita, kyslík v krvi.

Zprávy, které komentujeme, jsou nyní v rozporu s tím, co včera znal analytik Cantora Fitzgeralda Brian White. Výroba hodinek iWatch začala tento měsíc, aby byl produkt uveden na trh vedle iPhonu 6 v září – zjevně nebude efektivní.

Díky nejnovějším informacím, které jsme získali od výrobců komponentů pro Apple iWatch, jsme věděli, že ti v Cupertino si jsou velmi jisti schopnostmi nových inteligentních hodin, které vyvíjejí. Zvažovali by prodej 3 až 5 milionů kusů měsíčněminulý rok prošel celosvětovým prodejem chytrých hodinek.

Přesto nevíme mnoho fyzických podrobností o tom, jak budou chytré hodinky Apple vypadat. Říká se, že přichází ve dvou velikostech, 1,3 palce a 1,5 až 1,7 palce.. Mezi technickými vlastnostmi vyniká zahrnutí biometrického senzoru a OLED dotykové obrazovky; Tím zajistíme, že uvidíme vše s dokonalou definicí a velmi funkční integrací s iOS 8 a připojenou aplikací pro zdraví.

IWatch jsou jedním z nejočekávanějších inteligentních hodinekněco, co by mělo změnit pověst lidí, které již známe, kteří nás stále nepřesvědčili o své funkčnosti, přinejmenším do příjezdu Moto 360 a LG G Watch. Zdá se, že boj mezi Apple a Google právě začíná ve světě chytrých hodinek, který by si vybrali?