iWork, iMovie a GarageBand jsou pro iOS zdarma

Pravděpodobně si myslíte, že moje hlava je pryč, nebo tato zpráva nedává smysl. Od září 2013 a s příchodem nového plochého designu iOS 7 Společnost Apple začala nabízet sadu kancelářských aplikací iWork spolu s iMovie a GarageBand všem uživatelům, kteří si zakoupí zařízení iOS.. Pouze uživatelům, kteří si koupí jakékoli ze svých zařízení, ať už jde o iPhone nebo iPad. Od té doby jste zařízení pravděpodobně obnovili vícekrát a jak je možné tyto aplikace stáhnout zdarma, ale ne pro všechny.

Každý uživatel, který od včerejška neobnovil své zařízení, si může stáhnout všechny tyto aplikace zdarma a ušetřit na svých nákladech, i když ne moc, můžeme investovat do nákupu dalších her nebo aplikací. Cena GarageBandu pro iOS je 4,99 USD, jako je iMovie. Stránky, čísla a hlavní sdělení však stojí 9,99 EUR. Pokud jste začali kupovat s Office, byla by příliš vysoká cena bez aplikací bez funkcí.

Samozřejmě, iMovie a GarageBand v současné době nemají v App Store soupeře, ale když mluvíme o iMovie, můžeme najít mnoho aplikací, které nám umožňují upravovat videa. Nové ceny těchto aplikací jsou již k dispozici v App Store, ale web pro iWork dosud aktualizováno, aby odráželo změny a je zdarma pro všechny uživatele libovolného kompatibilního zařízení iOS. Uživatelé počítačů Mac si mohou stejné aplikace také stáhnout zdarma.

Aktuálně na trhu Existuje jen velmi málo zařízení, která nemají možnost stáhnout si tyto aplikace zdarmaVzhledem k tomu, že je k dispozici od roku 2013, nebude Apple stát žádnou námahu nabízet tyto aplikace zdarma, zejména pokud mluvíme o iWork, protože sada Microsoft Office je k dispozici zdarma již několik let. let a dokonale splňuje potřeby všech uživatelů, kteří musí vytvářet dokumenty, tabulky nebo prezentace.

Stránky

Apple Distribution International

Volný, uvolnit

Keynote (AppStore Link)

Hlavní přednáška

Apple Distribution International

Volný, uvolnit

Čísla (AppStore Link)

Čísla

Apple Distribution International

Volný, uvolnit

GarageBand (AppStore Link)

GarageBand

Apple Distribution International

Volný, uvolnit

iMovie (AppStore Link)

iMovie

Apple Distribution International

Volný, uvolnit