Jak aktivovat Kindle Unlimited zdarma?

Kindle Unlimited je program, který vám umožní číst stovky knih různých žánrů. jako je sci-fi, romantika, finance, horor a další; Za měsíční nájem, bez dalších poplatků a bez omezení viditelnosti. Ti, kteří mají rádi krátká čtení, budou mít přístup ke komiksům a časopisům. Můžete si také užít poslech audioknih. Abyste se mohli ponořit do tohoto fascinujícího světa, ukážeme vám v tomto článku, jak aktivovat Kindle Unlimited.

Mnoho odborníků tvrdí, že služba Kindle Unlimited je „jako Spotify pro hudbu nebo Netflix pro filmy“.

Pokud jste spisovatel, Kindle Unlimited Nástroj Kindle Direct Publishing, který vám umožňuje publikovat vaše elektronické knihy. Registrací vaší knihy Volby KDPBude automaticky přidán do programu Kindle Unlimited; Stane se tak součástí knihovny a osloví miliony čtenářů. Obdržíte poměrnou platbu globální fond KDP Vybrat; toto bude pro každou stránku vaší knihy, kterou si uživatel přečetl poprvé.

Můžete také vytvořit svou autorskou stránku a zveřejnit svou práci, životopis, fotografie, videa a speciální události; Reklama, kterou uvidí miliony čtenářů po celém světě! Proto je skvělá volba povolit Kindle Unlimited.

Jak aktivovat Kindle Unlimited?

Jelikož se jedná o program předplatného Amazonu, musíte Kindle Unlimited aktivovat podle následujících kroků:

  • Vstupte na web amazon.es. V nabídce přejděte na „E-reader“ a „Kindle eBooks“ a tam uvidíte tlačítko, které vás zve: Připojte se k Kindle Unlimited“. Klikněte sem.
  • Zadejte své údaje (zde si pro vyzvednutí měsíční platby vyžádají číslo vaší kreditní karty); Jakmile to provedete, budete přihlášeni k odběru a budete mít přístup ke všem tématům dostupným v obchodě Amazon.

Je divu, že Amazon vám umožňuje vyzkoušet Kindle Unlimited po dobu 30 dnů bez platby; abychom zjistili, zda to vyhovuje našim potřebám. Přestože je to bezplatná zkušební verze, musíte během registrace zadat svou kreditní kartu; takže když se služba začne účtovat, Amazon může. To je důležité, protože pokud Kindle Unlimited nevyhovuje našim potřebám a chceme se odhlásit, Před 30 dny neúčtují nám tedy měsíční platbu na kartě.

Jaký je limit použití Kindle Unlimited?

Tento program Umožňuje vám číst pouze deset knih najednou. Nyní, pokud chcete do zařízení nahrát další knihu, nebude přijímat; Chcete-li získat přístup k novému záznamu, musíte jedno z nich vrátit. Pokud zrušíte předplatné, knihy budou ztraceny.

Jak fungují vaše aplikace?

Kindle Unlimited je také mezi jeho aplikacemi pro čtení, tzv Šepot; automaticky synchronizuje poslední přečtenou stránku a poznámky v zařízení; poté vám umožní přístup k vašemu obsahu z jiného kompatibilního zařízení a pokračovat ve čtení. Jiné, než je, umožňuje zobrazit vytvořené záložky, podtržení a poznámky na jiných zařízeních registrovaných se stejným účtem Amazon.

Taky, “Whispersync pro zvuk “. To vám umožní přepnout do „hlasového“ režimu, pokud si chcete udělat fušku; a poté znovu povolte režim čtení, Synchronizujte obsah bez ztráty vteřiny čtení.

Pokud chcete při čtení hledat kapitoly nápadů, postav nebo biografií knihy, souvisejících míst nebo míst, aplikace rentgen rychle tě najde.

Aktivujte globálně Kindle Unlimited Má mnoho výhod; Ideální pro ty, kteří chtějí objevit nové autory a zažít nejnovější zprávy, aby vyhověli jejich čtenářským potřebám.