Jak aktivovat Microsoft Office 2013 na vašem PC

Společnost Microsoft spustila verzi této služby z roku 2013 v říjnu 2012, po úspěchu svého předchůdce Office 2010.se snaží poskytnout profesionálním i amatérským uživatelům pokročilé nástroje pro jejich úkoly.

Pravda je taková Microsoft Office 2013 se rychle podařilo dobýt uživatele, díky vylepšeným aplikacím Microsoft Word, Access, Excel, PowerPoint a dalším prvkům, které jsou součástí tohoto balíčku a jasně se vyvinuly.

I přes to, že mnoho uživatelů chce nainstalovat Microsoft Office 2013 do svých počítačů, pak mají potíže s aktivací.

Takže pokud budete číst dál V následujících řádcích najdete ideální řešení, abyste mohli krok za krokem aktivovat Microsoft Office 2013 na svém počítači., odložte jakékoli nepohodlí, se kterým jste se během tohoto postupu setkali.

Instalace a aktivace Microsoft Office 2013 zdarma bez programů

Pokud si chcete nainstalovat a aktivovat Office 2013 zdarma bez jakýchkoli programůNaštěstí byste měli vědět, že změna záznamů o softwaru a operačním systému nám umožňuje jít krok za krokem. Postup je další:

Nejprve si musíte stáhnout instalační program Office 2013je něco, co není příliš komplikované na to, abych řekl pravdu. Kromě oficiálního webu společnosti Microsoft jej můžete získat téměř na jakémkoli webu zodpovědném za distribuci těchto programů, protože tyto programy již nenabízejí.

Jakmile si program stáhnete, další krok přímo souvisí s přístupem ke složce, kde je umístěn, a jeho otevřením. podle pokynů průvodce nastavenímk dosažení tohoto cíle je tedy třeba přijmout opatření.

V předchozím kroku najdete cestu k instalaci sady Office a jaké programy chcete nainstalovat atd. Můžeš to říct. Doporučujeme provést nejjednodušší automatické nastavení..

Dokončeno výše Musíte vstoupit do registru Windows, musíte stisknout kombinaci kláves Windows + R bez otevírání programů. Chcete-li vstoupit do editoru registru, musíte zadat regedit.exe a stisknout Enter.

Otevře se nové okno a musíte kliknout na HKEY_LOCAL_MACHINE a poté na SOFTWARE. V té chvíli Otevřete složku Microsoft, poté složku Office a nakonec volání 15.0.

Uvnitř toho přejděte do sekce Záznam a klikněte na ni pravým tlačítkem myši. Otevře se rozevírací nabídka, kam musíte jít Vyhledejte možnost odstranění. Poté potvrďte odstranění kliknutím na Ano.

Aktivační klíče k ověření Office 2013 Professional Plus

Od chvíle, kdy otevřete libovolný program Microsoft Office 2013, jej budete moci bez problémů používat, ale měli byste mít na paměti: Služba se bude chovat, jako kdybyste měli oficiální licenci, změnou aktivačního záznamu..

Ale, Minimální počet uživatelů říká, že když dosáhnou tohoto bodu, všimnou si, že se objevují zprávy, že potřebují aktivovat kancelářský balík.a v tomto případě použijeme některé z níže uvedených kódů.

Obecné kódy Microsoft Office 2013

Microsoft Office 2013 Professional Plus

  • YC7DK-G2NP3-2QQC3-J6H88-GVGXT

Microsoft Office 2013 Standard

  • KBKQT-2NMXY-JJWGP-M62JB-92CD4

Chcete-li zadat některý z těchto klíčů a aktivovat systém, musíte postupovat podle těchto kroků:

  • Ve Windows stiskněte kombinaci kláves Win + R.
  • V okně, které se zobrazí, zadejte cmd.exe a stiskněte klávesu Enter
  • Poté zadejte následující v závislosti na vašem počítači
  1. 32 bitů: cscript „C: Program Files (x86) Microsoft Office Office15 OS
  2. SPP.VBS ” / inpkey: VAŠE KLÍČ

Po dokončení byste měli mít přístup k libovolnému programu Office bez větších nepříjemností.

Jaká jsou nebezpečí, pokud ověřím Office 2013 pomocí pirátské licence?

Ale, Jsme si jisti, že mnoho čtenářů bude mít pochybnosti o tom, jak bezpečný je tento krok za krokem.Vzhledem k tomu, že někdy mohli slyšet špatná slova o pirátských licencích.

První věc, která se k tomu říká, je: Ti, kteří použili pirátskou licenci k aktivaci Office 2013, se s tímto problémem setkali všeho druhu, abychom vás o tom mohli ujistit.

Vlastně, Společnost Microsoft nesleduje žádný typ uživatelů používajících tuto kancelářskou sadu O situaci si ani neuvědomují, na rozdíl od toho, co se děje s pirátskými verzemi operačního systému Windows.

Kromě toho, Pokud stále chcete vědět nějaké poškození Můžeme mluvit o bezpečnostních problémech, které by tito lidé mohli najít při ověřování tohoto balíčku pirátskou licencí, než o čemkoli jiném.

Bez ohledu na to, když stahujeme praskliny, keygeny nebo aktivátory z nedůvěryhodných míst nebo stránek, riskujeme přenos viru nebo malwaru, který by nás mohl poškodit.

Proto je v takových situacích vždy, ale vždy Přijměte všechna možná bezpečnostní opatření, například použití antiviruprotože je to jediný způsob, jak zajistit, aby keygen, crack nebo aktivátor nepoškodil váš počítač.