Jak aktualizovat Windows Media Player

Windows přehrávač médií je program vyvinutý společností Microsoft Slouží k přehrávání zvukových souborů, hudby a dokonce i obrázků v počítačích s operačním systémem Okna. Je však důležité udržovat tento program aktuální, protože se čas od času objeví nové formáty. Pokud nevíte jak, zde se dozvíte jak Aktualizujte Windows Media Player.

První verze tohoto programu byla vydána v roce 1991 a finální verze v roce 2009. Windows 7, tak, Windows Media Player 12Přidávání nových funkcí, jako je podpora jiných video formátů.

Nejnovější verze Windows Media Player

Od té doby Windows Media Player 12 vydaný se systémem Windows 7Žádné aktualizace nebyly provedeny ani po vydání nových verzí operačního systému. Windows 8, 8.1 a 10. Totéž pro starší verze systému Windows Windows xp a kde předtím Windows Media Player 12 nekompatibilní.

Jak aktualizovat Windows Media Player

Stejně jako u jiných typů hráčů Windows, Windows Media Player Občas obdržíte své aktualizace a tyto aktualizace mohou být automatické nebo ruční. Je třeba vzít v úvahu toto: Chcete-li aktualizovat Windows Media Player, musíte být přihlášeni pomocí účtu v kategorii správce.

Automatické aktualizace

K tomu musíte otevřít Windows přehrávač médií a přepněte do režimu knihovny. Poté klikněte pravým tlačítkem na přehrávač a Vozidla a pak Volby, pak v tomto novém okně hráč. Nyní pod možností Automatické aktualizace, musíte vybrat požadovanou možnost časového intervaluChcete-li zkontrolovat automatické aktualizace.

aktualizovat-windows-media-player-12

Ruční aktualizace

Prvním krokem je začít Windows přehrávač médií a přepněte do režimu knihovny. Dále musíte kliknout na tlačítko nápovědy umístěné v nabídce. Pak si musíte vybrat Vyhledejte aktualizacePokud máte problémy s používáním prostředí Windows Windows přehrávač médiíMožná budete muset aplikaci přeinstalovat do počítače.

aktualizovat-windows-media-player-13

Pokud jste nedávno aktualizovali operační systém ze starší verze Okna na verzi jako Windows 10můžete nainstalovat Windows Media Player 12. Během používání můžete změnit nastavení ochrany osobních údajů. Windows 10 Chcete-li mít bezpečnější konfiguraci počítače a zlepšit své zkušenosti.

To je vše, co potřebujete vědět Aktualizujte Windows Media PlayerNezapomeňte to dělat často, abyste měli všechny aktualizace zabezpečení, měli přehrávač se všemi podporovanými formáty a samozřejmě aby opravili chyby, které program může mít.