Jak blokovat a skrýt WhatsApp pomocí PIN

Už jste si někdy uvědomili, že není nejlepší nápad nechat svůj smartphone s kamarádkou nebo matkou? Pravděpodobně máte konverzace, které nechcete, aby četli vaši přátelé, pak si tyto aplikace zamilujete. Zde je několik možností, jak chránit WhatsApp před ostatními.

ChatLock +

Tato aplikace není jen nástrojem na ochranu WhatsApp pomocí PIN, ale můžete chránit i další aplikace sociálních sítí, zasílání zpráv nebo e-mail. Jeho design není příliš atraktivní, ale funguje perfektně as malými prostředky. ChatLock + (nebo jeho nešťastný španělský překlad, Messenger a Protect Chat) ochrání vaše chaty, fotografie a videa před zvědavými očima.

ChatLock + rozpozná citlivé aplikace nainstalované v zařízení a aplikace, pomocí kterých můžete povolit zámek PIN. Při prvním spuštění aplikace budete muset nakonfigurovat PIN, abyste jej mohli používat, ale později jej budete moci kdykoli změnit.

Blokujte své konverzace. / © ANDROIDPIT

V ChatLock + můžete nakonfigurovat čas před selháním aplikace. Ve výchozím nastavení k tomu dochází okamžitě, ale můžete nastavit požadované minuty nebo aktivovat zámek, když zatřesete zařízením. V nabídce nastavení také najdeme některé zajímavé funkce, které chrání aplikaci před odinstalováním.

K dispozici je také registr vetřelců. Pokaždé, když se někdo pokusí zadat nesprávný PIN, aplikace pořídí selfie vetřelce, abyste věděli, koho vaše zprávy velmi zajímají. Stále si můžete přečíst své zprávy v náhledu oznamovací lišty, ale to lze také deaktivovat.

Chraňte Messenger a ChatNainstalujte si na Google Play

Zámek aplikace

Lock (AppLock), jak můžete najít na Google Play, je další aplikace, která vám umožní chránit jakoukoli aplikaci pomocí PIN. AppLock je mnohem víc než jednoduchý PIN nad WhatsApp, je to kontrolní centrum pro soukromí aplikací. Kromě toho můžete chránit instalace nebo odinstalace aplikací a bezdrátových připojení. Vše ve velmi materiálovém designu.

Chcete-li zablokovat libovolnou aplikaci, jednoduše ji vyhledejte, klikněte na ni; Vpravo se objeví automaticky zavřený visací zámek. Pro Android 5.1 nebo vyšší je třeba udělit oprávnění, než bude AppLock moci ovládat další nainstalované aplikace.

Všechny vaše aplikace jsou reacudo. / © ANDROIDPIT

Na kartě ochrana máme několik možností, jak zlepšit zabezpečení a úspory energie. Na konci této záložky najdeme sekci nazvanou „Magic“. Dává nám možnost skrýt ikonu aplikace a povolit náhodnou klávesnici, takže čísla budou pokaždé, když zadáte svůj PIN, na jiném místě a pro někoho bude obtížnější zjistit heslo.

Tato aplikace má také řadu témat k přizpůsobení obrazovky, kde zadáváte PIN kód.

Uzamknout (zámek aplikace)Nainstalujte si na Google Play

CM Security App Lock

CM Security je bezpečnostní aplikace schválená společností AV-Test jako jedna z nejlepších bezpečnostních a antivirových aplikací. Díky této aplikaci budete moci své aplikace chránit pomocí kódu PIN. Zadejte aplikaci a níže najdete možnost AppLock. Uvnitř budete moci blokovat své aplikace a další služby a skrýt oznámení ze zablokovaných aplikací.

Mnohem víc než blokování aplikací. / © ANDROIDPIT

CM Security vám nabízí řadu příležitostí k ochraně soukromí a zabezpečení vašeho zařízení, nejen vám umožňuje blokovat aplikace. Proto vám doporučuji projít se v rozevírací nabídce, kde také prozkoumáte možnosti a funkce bezpečného procházení a optimalizujete své zařízení.

Security Master – Antivirus, App Lock, BoosterNainstalujte si na Google Play

Chraňte WhatsApp

Tato aplikace vám umožňuje udržovat běžné chatovací aplikace, jako je WhatsApp. Chcete-li jej začít používat a povolit přístup k dalším aplikacím ze systému Android .1 nebo vyšší, musíte nejprve zadat PIN. Rozhraní je velmi jednoduché a při prvním použití bude aplikace z důvodu bezpečnosti chráněna před odinstalováním.

blokovat whatsapp 04

Akorát dost. / © ANDROIDPIT

Nyní stačí klepnout na aplikace, které chcete chránit pomocí hesla, a při každém otevření těchto aplikací bude vyžadovat PIN kód. Jedná se o nejjednodušší aplikaci, která chrání vaše chaty heslem.

Chraňte Whats MessengerNainstalujte si na Google Play

Vyzkoušeli jste aplikace? Používáte podobné? Považujete blokující aplikace za užitečné nebo si myslíte, že když něco skryjete, dá vám to?