Jak blokovat volání WhatsApp na Androidu krok za krokem

Blokovat volání WhatsApp na Androidu

Co se děje Je to jedna z nejpopulárnějších síťových aplikací pro zasílání zpráv na světě, protože má různé funkce a nástroje, které usnadňují naši komunikaci, z nichž jedna je upřímně řečeno umožňovat bezplatné hovory a videohovory. I když je to pro některé uživatele obrovská výhoda, pro ostatní je to velmi nepříjemné, takže vám zde řekneme, jak to můžete udělat. Blokovat volání WhatsApp na Androidu.

Při volání a videohovoru je tato aplikace mnohem jednodušší, protože Není potřeba zůstatku na telefonu pro komunikaci, místo toho k uskutečnění tohoto typu volání potřebujete připojení k internetu.

Občas se ocitneme ve složité situaci, kdy nám starý přítel, starý přítel nebo jen někdo s naším číslem pošle zprávu nebo zavolá prostřednictvím aplikace telefonem, který nás neustále otravuje. Je zřejmé, že je to skvělý bod ve prospěch aplikace, protože ji obecně můžeme použít k udržení kontaktu a podobně SMS teď také děláme hlasové hovory, aby se zabránilo dalším nákladům. Problém je v tom, že když se někdo rozhodne vyrušovat nás hlasovými hovory, je možné něco udělat? Tak dobře Ukážeme vám přesně co.

Zakažte nebo zakažte hlasové hovory WhatsApp

Tentokrát vám řekneme, jak můžete Blokovat volání WhatsApp a bez potřeby blokovat nebo blokovat osobu. Je to snadné, stačí si stáhnout aplikaci a postarat se o ni. Taky, tento postup funguje na rootovaných a nekorenovaných zařízeníchtakže nebudete mít žádné problémy bez ohledu na situaci.

V případě, že vás všechny hlasové hovory budou rušit přímo, můžeme tuto možnost tiše deaktivovat pomocí samostatné aplikace, kterou si musíme stáhnout z tohoto odkazu. Nechal jsem vás zde. Po stažení aplikace do mobilu si ji stačí explicitně nainstalovat.

Nezapomeňte nainstalovat APK nepřichází Obchod Play, Aby bylo možné je bez problémů nainstalovat z neznámých zdrojů, musí být povolena možnost Zabezpečení (Nastavení). Když je to hotové, nainstalujeme jej jako jakoukoli aplikaci APK a poté, co je hotovo, aplikaci otevřete a provedeme nekomplikované kroky, které se objeví na obrazovce, po dokončení deaktivujeme vyhledávání. Pokud je chcete znovu povolit, musíte vše překonfigurovat nebo odinstalovat příslušnou aplikaci.

Kroky k blokování volání WhatsApp v systému Android

K tomu jdeme dovnitř kontaktní chat V tomto případě přejdeme ke stejným možnostem, poté přijímáme „více“ a poté „blokováno“, a zde jsou ostatní naši přátelé, nikoli zprávy nebo hovory od dotyčné osoby. Je zřejmé, že je to nejjednodušší, když nás obtěžuje jedna osoba, na druhou stranu použijeme předchozí metodu přímo, když nemáme rádi hovory. Lze to provést také následujícím způsobem:

1. – První věc, kterou byste měli udělat Stáhněte si APK, který vám umožní blokovat volání WhatsApp z tohoto odkazu.

2.- Měli byste to udělat hned Přejděte do nabídky nastavení -> povolit možnost Zabezpečení a Neznámé zdroje.

3. – Dalším krokem je instalace stažené aplikace a po jejím spuštění postupujte podle pokynů.

Tím, že to všechno uděláte, uspějete Blokovat volání WhatsApp automaticky.

Dříve bylo možné tuto aplikaci stáhnout z: Google Play, ale naneštěstí To již není možné, a proto je nutné aplikaci stáhnout z externího odkazu. jak bylo zmíněno.

Znovu povolte volání WhatsApp

jestli chceš Znovu povolte volání WhatsApp žádný problém, aplikace umožňuje Zakažte a povolte volání WhatsApptakže to můžete kdykoli provést opětovným spuštěním aplikace.

To je vše, co potřebujete vědět Blokovat volání WhatsApp na Androidu. Pokud máte nějaké problémy nebo dotazy, můžete je nechat v komentářích a my vám pomůžeme.

Pokud nám zavoláte přímo

Z nabídky kontaktů Android máme možnost blokovat hovory. Zmáčkneme ikonu telefonu, jakmile přejdeme ke kontaktům a klikneme, kde se objeví „více“ nebo možnosti konfigurace. Když se tam dostaneme, přejdeme do nastavení a poté „Blokování hovorů„Rovněž tam můžeme snadno zablokovat zrádné hovory, navíc pro případ WhatsApp.

Chcete-li jej odblokovat, zadejte znovu tento seznam a odeberte všechny, které jsme přidali, je to tak jednoduché.