contador de visitas gratis Skip to content

Jak funguje přísně tajný tým průmyslového designu společnosti Apple?

Nedávno došlo k úniku některých údajů, které ukazují, že Apple pracuje na různých projektech v tajné laboratoři na Tchaj-wanu. Není to poprvé, co společnost Cupertino skryla svůj záměr vyhnout se stopě konkurence. Chcete vědět, jak funguje super tajný tým průmyslového designu?

Mnoho z nejúspěšnějších a nejzajímavějších produktů společnosti Apple pochází od Steva Jobse a jeho význačného týmu inženýrů a designérů. malé studio průmyslového designu. Všechny nyní provozuje Jony Ive.

1671131-poster-1280-jony-ive

Jony Ive a jeho návrhářská skupina, Hlavní vynálezci společnosti Apple. Kromě práce na různých aspektech výzkumu a vývoje (materiály, hardware, software, výroba a výrobní techniky…) mají všechny nápady a vytvářejí nové produkty.

Toto je tajný tým průmyslového designu společnosti Apple

Designér Cristopher Stringer je zodpovědný za představu neexistujících objektů a za vedení procesu, který je realizuje. Všechno začíná nápadem a v mnoha případech se stává nepostradatelným nástrojem našeho života.

objektivizováno

Ale více lidí pracuje v týmu průmyslového designu společnosti Apple, je to malá, ale efektivní skupina. Tým se skládá 20 návrhářů vybráno z celého světa. A tady přichází jedno z údajů, které vás nejvíce překvapí: Společnost Samsung má více než 1 000 návrhářů ve 34 výzkumných centrechvelmi zajímavé srovnání.

Samsung samozřejmě vyrábí mnohem více zařízení než Apple. Ale je neuvěřitelné si myslet, že skupina 20 lidí může každý rok vytvořit tolik vzrušení a inovací v produktech Apple.

Nekonečná smyčka_

Studio, ve kterém pracují, lze poznat z vnějšku budovy. neprůhledná okna brání nadšencům v pohledu na to, co se děje uvnitř. Toto studio průmyslového designu je rozděleno do různých oblastí. Vlevo od vchodu je velmi dobře vybavená kuchyň. Po pravé straně malá konferenční místnostobvykle je nepoužívají pravidelně.

Studio Apple Industrial Design

Dále vám necháme video z interiéru a exteriéru studia Industrial Design v Apple Campus.

Co si myslíte o komplexu? Myslíte si, že by Apple měl najmout více zaměstnanců pro svůj tým průmyslového designu, nebo potřebují více?