Jak házet pokéball, abyste snadno chytili pokémony v Pokémon Go

pokeball pokemon jít

Nebojte se, nejste jediní, kdo se zoufale snaží chytit Pokémona v Pokémon Go. Ne všechna stvoření jsou stejná a někdy je obtížné je přidat do sbírky. Proto vysvětlíme jak házet pokéball, aby se pokémon snadno chytil v pokemon go.

Po přečtení těchto informací budete vědět, co dělat, abyste chytili Pokémona snadněji. Pokud budete postupovat podle rady z dopisu, můžete mít ty tvory, které jste tolik chtěli, ale nikdy jste je nechytili.

Triky, jak házet pokéball a chytat pokémony snadno

Zakřivené nebo rotující střely zvyšují šanci na chytání a generovat více zkušeností. Při házení stačí stisknout pokéball a nakreslit prstem křivku a požadovaný tah je vytvořen. Je to složitější spuštění než tradiční, ale zvyšuje pravděpodobnost zachycení a zkušeností bodů.

Další trik K zajištění procesu zachycení použijte malinu. Existuje však více objektů, které vám s tímto úkolem mohou pomoci. Je třeba pamatovat na to, že vše závisí na živé bytosti, pravděpodobnosti jejího vzniku a její úrovni.

Dobře se podívejte na vnitřní kruh, abyste věděli, jak těžké to bude:

  • Pokud je zelená, je to proto, že je snadné ji chytit.
  • Když je kruh oranžový, je to proto, že je středně obtížné jej chytit.
  • Červená je proto, že je obtížné ji chytit.

Na druhou stranu, Nezapomeňte klepnout na Pokémona, když jste před nímDíky tomu bude vše snazší, když se ho pokusíte chytit. Jakmile to uděláte, budete muset zasáhnout pokeball tak, aby se uprostřed stvoření objevil kruh a přímo v něm další barevný kruh. Tento druhý barevný kruh se zmenší, když zasáhnete Pokéball.

Jak se kruh zmenšuje, tím těžší bude zasáhnout, ale vaše šance na chytání budou vyšší. Typ spuštění „když je kruh větší“Dobrý„,“Skvělý“Nebo”Vynikající“. Tímto způsobem můžete výrazně zvýšit své šance na přistižení. Proč? Protože když jdete házet pokeball do středu kruhu, čím blíže jsou šance, tím více. To není snadný trik, ani něco, co nezvládnete v praxi.

Na druhou stranu vás zveme, abyste si prohlédli tento příspěvek vysvětlující, jak najít vzácné Pokémony v Pokémon Go pomocí Ingress. Přijde s perlami!