Jak hledat a najít nové kontakty na Skype? – Rychlé a snadné

Ačkoli je obtížnější zjistit, která hlavní aplikace je doporučena uživatelům v jiných segmentech, Když uvažujeme o videohovorech, není pochyb o tom, že Skype je toho nejlepším příkladem..

Pokud nevíte, jak Skype funguje, první věc, kterou byste měli zvážit, je toto: Je to platforma, kde můžeme uskutečňovat videohovory i mezinárodní hovory.Velmi jednoduše a bezplatně nebo s nízkými náklady.

Z tohoto, Skype nám umožňuje volat nebo chatovat s našimi přáteli, ať jsou kdekoli na světě, ale k tomu je musíme přidat do našeho seznamu kontaktů, nějakým způsobem hledat.

V tomto případě tedy Naučíme vás postup, který vám umožní volat uživatelům na Skypetakže pokud konkrétně chcete s někým komunikovat, měli byste prostě dál číst.

Vše, co potřebujete, je tento krok za krokem rozvíjet Kromě stahování aplikace Skype do počítače můžete mít také počítač s připojením k internetuněco, co vám nezabere déle než pár sekund.

Najděte uživatele na Skype

Dobrý, Pokud je aplikace již ve vašem počítači nainstalována, jste blíže než kdykoli předtím, abyste mohli sdílet obrazovku nebo volat přátelům na Skype., proto budete muset postupovat pouze podle těchto kroků:

  • Otevřete Skype v počítači jako vždy
  • Pokud se nespustí automaticky, zadejte své uživatelské jméno a heslo na úvodní obrazovce Skype
  • Počkejte, až se Skype připojí k serveru prostřednictvím vašeho internetového připojení
  • Po úspěšném připojení program pípne
  • Nyní uvidíte všechny své přátele i kontakty, které jste přidali do svého seznamu kontaktů Skype.
  • Dále klikněte na možnost Kontakty, která se zobrazí na horním panelu nabídek aplikace Skype.
  • Poté přejděte do rozevírací nabídky Hledat kontakty
  • V tu chvíli se na obrazovce objeví dialogové okno, které vám pomůže.
  • Je důležité zadat všechny kontakty nebo přihlašovací údaje uživatelů, které hledáte.

Existuje několik metod pro vyhledávání a hledání známých kontaktů na Skype. Jedním z nejjednodušších je při kontrole e-mailových adres nebo telefonních čísel hledat uživatele podle jejich celého jména.

V některých případech si všimnete, že hledané jméno je velmi běžné, ale Naštěstí můžete ušetřit čas zúžením a filtrováním výsledků vyhledávání. Přidáním podrobností, jako je vaše město, země, věk, pohlaví.

Když přidáte všechny tyto informace, Skype vám zobrazí seznam všech kontaktů, které vždy najde v rámci požadavků vašeho popisu. Chcete-li se dozvědět více o každém uživateli, jednoduše na něj klikněte..

Pokud je to skutečně dotyčná osoba, Musíte jej přidat do svého kalendáře kliknutím na tlačítko Přidat do kontaktů.Díky tomu s ním budete vždy v kontaktu, kdykoli budete chtít.

Nakonec z postupu, který jsme vás právě naučili, Užitečné pro počítače s operačním systémem Windows i Mac vyvinuté zaměstnanci Apple.

S tímto krokem za krokem se vám podařilo najít osobu, kterou jste hledali na Skype?