Jak hrát Last Day na Zemi na mobilních telefonech nízké kvality?

Nejvíce zasažená hra několik dní Poslední den na Zemi. Jedná se o jednu z nejlepších her pro Android, kterou jsme za dlouhou dobu viděli. kde musíte přežít tím, že budete dělat všechno možné. Pro představu, toto je Minecraft, ale bez kostek a s velmi dobrou grafikou, když mluvíme o mobilních hrách. Miliony lidí již hrají, a přestože jsou tyto hry obvykle placené, je to navzdory nákupům uvnitř bezplatné. Pokud jste jedním z těch uživatelů, kteří chtějí hrát, ale váš mobilní telefon není příliš výkonný, dnes vám necháme malý trik. Hrajte Last Day on Earth na mobilních telefonech nízké kvality.


Oficiální uniklé funkce Nokia 8


Ne každý si může dovolit špičkové mobilní telefony a pro všechny uživatele s jednoduchým mobilním telefonem existuje mnoho her, které nemohou hrát. Při zkoumání ovládacích prvků posledního dne na Zemi, a několik parametrů, které umožňují dobrý zážitek na mobilních telefonech nižší třídy.

Snižte kvalitu, odstraňte efekty a hudbu

Poslední den na Zemi je jednou z her okamžiku. Jsme velmi závislí a pokud zjistíme, že takové články podporujete, necháme vám tipy, triky a mnoho dalšího o této hře. Mnoho uživatelů uvedlo, že kvůli síle svých mobilních telefonů nemohou tuto hru hrát dobře, a dnes vám necháme několik tipů.

V nastavení hry vidíme, jak to dokáže několik částí. nechte nás uspokojivějším zážitkem. První věcí, kterou musíme udělat, je minimalizovat kvalitu. Ve výchozím nastavení ‘Ultra’a to je pro mobilní telefony středního a nízkého dosahu velmi drahá věc. Nebudeme si všimnout příliš mnoha různých vizuálůRychle však uvidíme, jak hra funguje lépe.

S touto změnou uvidíme mnohem větší plynulostDoporučuje se však také odstranit efekty a hudbu, protože vše, co uložíme a co je zbytečné, se hodí k uložení nějakého výkonu. Může se to zdát jednoduché a skutečně to tak je, ale viděli jsme tuto malou změnu v low-end terminálecha zkušenost se zlepší během několika sekund.


Nyní můžete ke svým fotografiím přidat filtry z WhatsApp pro Android


Poslední den na Zemi: Přežití Poslední den na Zemi: Přežití