Jak hrát mini hry SNES na mobilním telefonu Android?

Jak hrát mini hry SNES na mobilním telefonu Android?

Tento týden Nintendo potvrdilo veřejné tajemství. V září vydá SNES klasické mini za 80 € a 90. léta v redukované verzi s předinstalovanými 21 hrami. Pokud to chcete udělat, budete mít potíže, protože včerejší rezervy byly vyčerpány za méně než 5 minut. Ale zachráníme vás před čekáním, před utrpením a penězi, které se budete schovávat, protože Na svém mobilním telefonu s Androidem můžete mít mini hry SNES a užívejte si hned.


Stáhněte si nyní novou hru Futurama pro Android


Nedávno jsme vám ukázali nejlepší emulátory konzoly pro Android, kompilaci, kde si můžete stáhnout emulátory z nejdůležitějších konzolí v historii. Dnes Super NES a hlavně 21 skvělých her, které mini verze konzole přinese. Ulehčíme vám to, abyste mohli mít vlastní verzi v mobilu několika kliknutími.

Získejte mini hry SNES pro svůj Android

Mini hry SNES

Nejprve je převzetí konzoly nebo v tomto případě emulátoru, který hry přesouvá. Existuje několik na Google Play, ale Doporučujeme SuperRetro16Jeden z nejlepších emulátorů, který najdete. Házet bezplatná verze nebo prémiová verze bez reklam za 2,49 EUR. Má velké množství velmi zajímavých možností. Můžeme změnit možnosti videa, obrazovky i zvuku. Můžeme upravit dotyková tlačítka nebo připojte externí ovládací prvky a přemapujte tlačítka pro lepší zážitek. Má akcelerometr, rychlost turba a funkci automatického ukládání.

SuperRetro16 Lite (SNES) SuperRetro16 Lite (SNES)SuperRetro16 (SNES) SuperRetro16 (SNES)

Jak vidíte, velmi rozsáhlé možnosti, které nám umožní vyladit zážitek do nejmenších detailů. Ale pokud chceme zážitek blíže původní konzole můžeme si užívat hry na naší televizi sdílet s ním žádost Google Chromecast. Také pokud připojíme analogové ovládání, zkušenost dosáhne mnoha celých čísel. Můžete připojit jakékoli dálkové ovládání, ale pár vám necháme možnosti podobné původnímu řadiči SNESjeden bluetooth a druhý pomocí kabelu USB bude fungovat, pokud je vaše zařízení kompatibilní s připojením OTG.

Ovladač Bluetooth SNES 8bitdi

Nyní je však čas stáhnout si hry. V samotné aplikaci máme sekci k jejich hledáníale toto nás přesměruje na webový prohlížeč, který provede vyhledávání Google. Toto je životaschopná možnost, ale doporučujeme stáhnout si několik známých webů s téměř celým katalogem her. Dáme sem odkazy LoveROM, ale můžete použít kterýkoli z nich.

Seznam mini her SNES

Nintendo zahrnovalo 20 drahokamů do této nové verze Super NES. Zahrnuje také nepublikovanou hru, jako je Star Fox 2, která nebyla vydána navzdory konci svého vývoje. Tady Všechny hry dostupné v SNES mini necháváme na vás.

Emulační hra Star Fox SNES

S tím vším Nyní si můžeme užít mini hry SNES na našem mobilním zařízení Android. Ale je to také zbytek katalogu konzoly, který je považován za jeden z nejlepších v historii. tak teď můžete je získat zdarma. Pokud dáváte přednost vylepšenému zážitku, popadněte dálkový ovladač a užívejte si ho v televizi. Nečekejte až do září, abyste získali mini SNES.


Assasin’s Creed Rebellion pro Android brzy dorazí zcela zdarma