Jak kalibrovat systém Android GPS pro přesnější umístění

V současné době je systém Android GPS široce používán v nejrůznějších aplikacích. Je velmi užitečné nejen mít možnost se pohybovat po městě, nebo když jedeme na výlet, ale také mnoho aplikací, které jej používají. GPS GPS práce. Dělá věci mnohem jednoduššími, od aplikací, které to po celou dobu potřebují, jako je Tinder nebo Mapy Google, až po další aplikace, jako je WhatsApp, kde bude poloha zaslána našim přátelům.

Je však důležité vědět, jak kalibrovat GPS, aby takto označená poloha byla přesná a fungovala skvěle. Chcete vědět? Jak kalibrovat systém Android GPS? Musíte jen dál číst.

Kalibrace systému Android GPS

První věc, kterou uděláme, je znát jeho stav. Kalibrace systému Android GPS Je pro nás velmi důležité vědět, jak se nyní máte, a uděláme to takto:

Otevřeme Google mapy nebo některé mapové aplikace. Poté pouze prohledá vaši polohu a tímto způsobem budete vědět, jak přesné je GPS, aby nás našlo.

Může nás plně najít v klidu. Ale na cestách? V takovém případě je nutné postupovat podle níže uvedených tipů.

Kalibrace kompasu v systému Android

Co budeme dělat Kalibrace kompasu v systému Android. Je to ve skutečnosti velmi jednoduché, a proto si stáhneme aplikaci, která nám věci mnohem usnadní. Název příslušné žádosti Stav GPS.

Dotyčnou aplikaci lze stáhnout z tohoto odkazu nebo si ji můžete stáhnout z obchodu Play podle názvu.

Jakmile jej zapneme, je zodpovědný za analýzu všech satelitů, abychom našli ten nejlepší.

Po dokončení se vše zobrazí správně a s dobrým signálem. Pokud se tak nestane, budeme muset kompas kalibrovat přímo.

Chcete-li zahájit kalibraci kompasu, stačí přejít do nabídky vlevo nahoře.

Nyní vyhledejte možnost, která říká Kalibrace kompasu.

Proces začne a může to chvíli trvat, bude to otázka čekání. V době, kdy je hotový, již máte kalibrovaný kompas.

Jak aktualizovat GPS v systému Android?

V případě, že výše uvedená metoda nefunguje, další možností, kterou vám zbývá, je aktualizace GPS mobilního zařízení. K tomu budeme nadále používat stav GPS.

To, co uděláme, je otevřít aplikaci a podívat se na možnost v levém horním rohu. Diagnostikujte senzory a pak GPS senzor.

Otevře se nové okno a my stiskneme, kde je uvedeno Opravit.

Tady to je a jsou to nejlepší metody, jak vyřešit jakýkoli problém s GPS. Pokud problémy přetrvávají, mohly by to být již způsobeny problémy s hardwarem a budete je muset opravit ve specializované technické službě.