Jak koláž na InstaSize

Svět technologie dnes a sociální sítě, stalo se proud. Využívání různých virtuálních platforem se každým dnem zvyšuje.

Lidé k nim obvykle chodí z různých důvodů. S přáteli, rodinou atd. Zda budete schopni komunikovat. Vedení jako druh obchodu, reklamy nebo jen jako koníček.

V tomto smyslu, Instagram Je to jedna ze sociálních sítí, která má více uživatelů. Důvody jsou zřejmé. protože se vyznačuje větším důrazem na obrázky.

Je nutné zveřejnit kvalitní fotografie. Instagram také pomáhá uživatelům užívat si a uplatněte svoji fantazii, udělat koláž. Proto je ideální použít aplikaci, která vizuálům dodá profesionální nádech. InstaSize Je to jeden z nejlepších programů k dosažení tohoto cíle.

Co je InstaSize a proč se používá?

Pokud jste na Instagramu noví, pravděpodobně vás zajímá, co je InstaSize nebo k čemu je tato aplikace? Pokud ano, poskytneme vám podrobnosti, abyste byli povzbuzeni a mohli je začít používat s lehkostí a důvěrou.

Na základě toho je třeba poznamenat, že platforma Instagram má při nahrávání fotografie určité požadavky. Např. Fotografie změnit velikost velikost a aby to bylo čtvercové.

Tento proces může být trochu složitý. A co víc, pokud chcete sdílet panorama nebo jen obdélníkovou velikost podle svých představ.

InstaSize je aplikace pro Android. Je speciálně navržen pro nahrávání všech typů fotografií na Instagram nebo do jakékoli sociální sítě. S tímto programem nebudete muset obrázek oříznout. Nezáleží na tom, zda je natočen svisle nebo vodorovně.

Jak se to používá?

Tento program přidává k obrázkům bílý rámeček. To vám umožní nahrát fotografii, aniž byste museli měnit její velikost. Je třeba objasnit, že po zveřejnění nezůstane pozadí implementace bez povšimnutí.

Podobně má tato aplikace vlastní editor obrázků. Můžete tedy bezproblémově změnit pozadí ohraničení.

Pokud jde o jeho použití, je třeba poznamenat, že je toho hodně. snadný a jeho použití je snadné. Existují také různé filtry, efekty, texty, které si uživatel může přizpůsobit a vybrat si, co se mu líbí nejvíce.

Někdo funkce Nejvýraznější funkcí, kterou InstaSize má, je: poskytuje koláž. Můžete buď pořizovat snímky s existujícími obrázky v galerii, nebo v daném okamžiku.

Jak můžete vytvářet koláže pomocí InstaSize?

Proces vytváření koláží s touto aplikací je velmi jednoduchý a rychlý. Trvá to jen pár minut. Pokyny, které byste měli dodržovat, jsou následující:

  • Stáhněte si aplikaci: První věcí, kterou musíte udělat, je koupit si aplikaci z Play Store (Android) nebo Strore App (iPhone).
  • Otevřete aplikaci: dalším krokem je otevření programu. Automaticky zobrazí fotografie z fotoaparátu. V případě, že chcete pro svou koláž vybrat obrázek v jiné složce. Musíte stisknout šipku v pravém horním rohu a vybrat složku, kterou chcete použít.
  • Limity: jakmile vyberete první fotografii, měli byste pokračovat ve výběru této možnosti: “Hrany” a vyberte požadovanou barvu. Pak se vraťte na začátek pomocí šipky zpět a vyberte alternativu k přesunutí koláže.
  • Alternativní: musíte kliknout na tuto možnost “koláž” a rozložení fotografií se objeví okamžitě. s různými alternativami. Vyberte si, co se vám nejvíce líbí.
  • Přidat fotku: Poté přidejte chybějící fotografie do své koláže. Chcete-li provést tento krok, stačí kliknout na místo, kde je uvedeno “Přidat fotku”.
  • Lepicí papír: Přidáním všech fotografií bude koláž připravena ke sdílení na jakékoli sociální síti. Jediné, co musíte udělat, je vybrat červenou šipku, která se zobrazí v pravém horním rohu.

Tímto způsobem se zobrazí různé sociální sítě jako Instagram, Twitter, WhatsApp, Facebook, Reel. Stačí si vybrat ten, který chcete, a vaše koláž bude hotová.

Nakonec to chceme vědět Považujete za zajímavé vytvořit koláž pomocí této aplikace? Myslíte si, že je užitečné mít přístup k tomuto programu? Zanechte svůj názor v komentářích.