Jak konfigurovat DroidVPN BEZ ROOTU

Naučte se používat DroidVPN Kromě toho, že se dokážeme zbavit omezení, která na nás může náš poskytovatel internetových služeb uvalit, je velmi důležité, pokud jde o chtít chránit naši identitu online. Navigovat můžete z: Anonymně s DroidVPN, kromě toho, že dokážeme šifrovat naše data, chránit naše informace a nemluvě o nich, když se připojujeme k veřejné síti Wi-Fi. V tomto příspěvku vám chci ukázat, jak ji správně nakonfigurovat, abyste mohli tuto aplikaci bez problémů používat.

Jak používat DroidVPN na Androidu

Je zřejmé, že si tuto aplikaci budeme muset nainstalovat, můžete ji získat z Obchodu Play na níže uvedeném odkazu.

Otevřeme dotyčnou aplikaci, nejprve budeme muset nakonfigurovat No Root Mode, který jsme vytvořili, abychom našli tuto možnost, přejděte do Nastavení a vyberte místo, kde je uvedeno „No Root Access“.

Co uděláte dál, je přejít do Nastavení, kde je uvedeno Protokol připojení a nyní se připojit pomocí ICMP.

Nyní se znovu vrací a musíte stisknout, kde je uvedeno Připojit a chvíli počkat, po připojení se nám zobrazí oznámení.

Jak rootovat DroidVPN na Androidu

Pokud mají root, stačí jít do Nastavení a nyní “Žádný režim rootTentokrát by to nemělo být jasně označeno.

Pak přejdeme na místo, kde je uvedeno Nastavení> protokol připojení a ujistíme se, že tato možnost je Připojit pomocí ICMP.

Vracíme se zpět a znovu stiskněte připojení a musíte počkat několik sekund, dokud již nebudeme připojeni, objeví se značka, která nás varuje.

Jak nastavit DroidVPN

Upozorňujeme, že u verzí Android 4.x vpřed není třeba rootovat mobilní telefon protože aplikace funguje bez problémů. Uživatelé s novějšími verzemi operačního systému budou bohužel muset zařízení rootovat, aby jej mohli používat bez jakýchkoli omezení.

V každém případě se nebojte, protože to není příliš komplikované, a navíc je v sekci Viz jak na to široká paleta. zakořenění výukové programyVe vyhledávači můžete vyhledat konkrétní model svého mobilního telefonu a získáte tak výukový program, který vás naučí, jak rychle rootovat bez jakýchkoli potíží a především zakořenění netrvá déle než 10 minut a je to.