Jak mohu vidět fotografie, které se ostatním uživatelům Instagramu líbí nejvíce?

Zajímalo by vás, jak na to? Podívejte se na fotografie, které se ostatním uživatelům Instagramu líbí nejvíce? Je to velmi snadné vědět, protože existuje online služba, která vám umožní najít tyto informace z jakéhokoli profilu Instagramu během několika minut.

Účet Instagram Je na něm mnoho fotografií, je téměř nemožné vědět, která je nejoblíbenější. Existuje však web, který analyzuje jakýkoli související profil. sociální síť ukázat lidem oblíbené fotografie.

Nejen to, kromě toho, že vám to ukážu nejoblíbenější fotkaUvidíte ty, kteří sledují s méně lajky než první, v číselném pořadí. Tímto způsobem můžete získat představu o tom, jaké fotografie a obsah lidé sledují. Instagramový profil.

Obrázek - Jak mohu zobrazit fotografie, které se ostatním uživatelům Instagramu líbí nejvíce?

IGRANKZ vytváří sekvenci fotografií

Název dotyčné webové stránky IGRANKZ a obsluha je velmi jednoduchá, protože nemusíte registrovat ani poskytovat osobní údaje nebo cokoli jiného. Musíte splnit pouze jeden požadavek, znát přesné aliasy účtů Poměr uživatelů, jejichž fotografie chcete znát nejoblíbenější.

Co jsou „nejlepší přátelé“ na Instagramu?

Jakmile najdete alias profilu, jednoduše jej zadejte do IGRANKZ a klikněte na ikonu lupy, aby webové uživatelské účty mohly analyzovat veškerý obsah fotografie. Za pár minut pořadí nejoblíbenějších fotografií.

Zvláště dostanete 12 nejoblíbenějších obrázků nahromaděné, ale to není vše, protože pokud trochu přejdete na web, najdete sekci “Nejvíce komentované příspěvky”, Jako odkaz na obrázky, které komentáře mají.

Ano, Nečekejte, že najdete počet lajků Fotografie zaujímající první a následující pozici, protože nejsou poskytnuta žádná data IGRANKZ. To znamená, že musíte přejít na konkrétní profily těchto uživatelů a kliknutím na fotografii zobrazit počet lajků.

Tak to funguje INGRANKZweb, který můžete zobrazit během několika sekund Nejoblíbenější fotografie od ostatních uživatelů Instagramu. Mějte na paměti, že čím více fotografií je v profilu, tím déle bude trvat, než se web vyhodnotí.

Jak udělat „Bestnine2018“ na Instagramu