Jak mohu zjistit, kdo vás na Twitteru nesledoval?

Používáš cvrlikání A chtěli byste vědět, kteří lidé na této sociální síti vás buď přestali sledovat nebo vás dlouho nesledovali? Pokud ano, ukážeme vám to Jak vidím, kdo vás na Twitteru nesledovalPři provádění tohoto úkolu vám pomohou různé aplikace a webové nástroje.

To je normální Někteří lidé, kteří vás sledují, vás mohou přestat sledovat V budoucnu buď proto, že se již nezajímají o to, co zveřejňujete na sociální síti, nebo kvůli jiným okolnostem. V každém případě existují různé možnosti, jak zjistit, kdo jsou tito lidé.

Stejně jako existuje možnost vidět, kdo vás už nesleduje sociální síť TwitterStejná data pro Instagram můžete znát, to znamená, že pomocí aplikací a webů můžete také v několika krocích zjistit, která osoba vás tam přestala sledovat.

Vizuální - Jak mohu zjistit, kdo vás na Twitteru nesleduje?

Twitter webové a mobilní aplikace

Není třeba konzultovat externí aplikace vědět, kdo vás na Twitteru nesledujeTyto informace se můžete dozvědět velmi snadno a velmi rychle z webových nebo mobilních aplikací sociální sítě, stačí postupovat podle následujících kroků:

  1. otevřeno cvrlikání Přihlaste se v prohlížeči a pomocí svého účtu Twitter. Dále klikněte na svůj obrázek a rozbalovací nabídku Zadejte „profil“.

Proč nemohu dostávat oznámení z Twitteru?

  1. Nyní přejděte na kartu následovníků, kde najdete všechny lidi, kteří vás sledují na Twitteru. Odtud budete vědět, kdo vás nenásleduje a kdo to dělá velmi snadno, protože kdo je vaším následovníkem Fráze „sleduje vás“Pokud se to neukáže, už to není.

Vizuální - Jak mohu zjistit, kdo vás na Twitteru nesleduje?

Klíč je v textu, který se zobrazuje v šedém poli. Jak sám vidíš, není třeba konzultovat žádnou službu online ani žádná jiná možnost než samotná sociální síť, je snadné konzultovat tato data jak na Twitteru pro web, tak z vašeho vlastního profilu pro mobilní zařízení.

A řekni ano Kdo vás nesleduje, zjistíte pomocí aplikace Twitter pro mobilní zařízení. Stejným postupem, pokud se zobrazí text „vás sleduje“, je tato osoba vaším následovníkem, víte, co se stane, pokud se tento článek neobjeví.

Přestat sledovat dnes

Přestat sledovat dnes jeden Mobilní aplikace pro Android je to zcela zdarma, což vám v zásadě umožňuje spravovat sledující na Twitteru. Nabízí přesně sekci, kde uživatelé mohou zjistit, kdo je sledoval a kdo ne.

Vizuální - Jak mohu zjistit, kdo vás na Twitteru nesleduje?

Přestat sledovat dnes Budete moci vidět uživatele, kteří vás přestali sledovat Ve stejný den je užitečné, pokud je váš účet na Twitteru silně sledován nebo má vliv, nebo pokud jste jedním z velmi aktivních lidí s velkým počtem sledujících a máte obavy.

Lze odstranit všechny tweety z Twitteru jediným kliknutím?

  1. Stáhněte si Unfollow Today pro Android

stažení

Přestat sledovat na Twitteru

V systému iOS existuje aplikace s názvem „“Přestat sledovat na Twitteru“Ať už to bylo nedávno nebo dávno, vědět, kteří lidé tě přestali sledovat, ačkoli přesné datum neumožňuje zjistit.” Kromě toho nabízí více možností, například vědět, kdo vás sledoval, ale sledovaný jste nevrátili.

Když si stáhnete a nainstalujete aplikaci, cvrlikání aby aplikace mohla analyzovat, kdo vás už nesleduje, Sekce s názvem „Nesledují mě“. Kliknutím tam zobrazíte, o jaké profily jde, a můžete je podle potřeby zrušit.

  1. Stáhněte si Twitter pro iOS

stažení

Metricool

Pojďme s trochou Online nástroj, pomocí kterého můžete zjistit, kdo vás na Twitteru nesleduje. Někdo Metricoolje jedním z nejznámějších. Toto je webová služba, která poskytuje úplné a vizuální statistiky vašeho profilu na sociální síti a dalších sítích, jako je Facebook a Instagram.

Jak změníte své heslo na Twitteru?

Abyste mohli používat Metricool, musíte se zaregistrovat, můžete: k přihlášení použijte svůj účet na Twitteru nebo Facebookui když první možnost je lepší. V levém sloupci vyberte Twitter a trochu posuňte stránku dolů, dokud se nedostanete na obrazovku. Sekce „Vyhráno“ a „Ztraceno“.

Zobrazí se vedle názvu každého profilu Napište zprávu „sleduji vás“ nebo „Nesleduji tě“takže se můžete snadno začít učit, že vás lidé na Twitteru nesledují.

Přestaňte sledovat

Další jednoduchá a velmi snadno použitelná online služba pro zjištění, kdo vás na Twitteru nesleduje Přestaňte sledovat. Zaregistrujte se pomocí Twitter profil Během několika vteřin a ve velmi krátké době web analyzuje váš profil a přinese vám spoustu dat a grafů.

Kromě zobrazení sledujících, lidí, které sledujete, uživatelů, které blokujete a ztlumíte, a dalších, existuje také možnost zjistit, kdo vás nesleduje. Možnost „Nesledování“. Zde můžete vidět, že lidé, které sledujete, vám už nedělají totéž.

Vizuální - Jak mohu zjistit, kdo vás na Twitteru nesledoval?

Můžete to udělat s bezplatná verze službyPokud chcete mít více možností a možností, budete si muset předplatit prémiový účet služby. V každém případě je možnost přístupu „nesledování“ uživatelům k dispozici zdarma.

Jak vidíte, existují různé metody vědět, kdo vás na Twitteru nesledujeNejdoporučenější možností je použít samotný Twitter prostřednictvím možnosti, kterou poskytuje, pokud nechcete tuto možnost využít, máte vždy možnost vyzkoušet si další online aplikace a nástroje.

Jak povolit oznámení na Instagramu, Facebooku a Twitteru