Jak mohu zjistit, kolik peněz jsem utratil ve službě Steam?

Peníze vynaložené na Steam 1

Steam je jednou z hlavních videoherních platforem na světě, kde můžeme najít nejen hry zdarma, ale také další placené hry, které bychom museli platit, abychom je mohli hrát. Otevřeno, Postupem času budeme v této službě hodně utrácet. Ale víš kolik?

Pokud si chcete být jisti, od té doby jste dosáhli správného článku. ukážeme vám, jak najít.

První věc, kterou byste měli vědět, je v každém případě toto: Steam má webovou adresu, která vám ukazuje celkovou částku utracených peněz.takže můžete omezit účty uživatelů, kteří utratí méně než pět dolarů.

Kolik jste utratili za Steam?

Dobře, pak pokud chcete Podívejte se, kolik peněz jste na Steam utratili od začátkuProtože jste si vytvořili svůj účet, první věcí, kterou musíte udělat, je přihlásit se na platformu pomocí svého uživatelského jména a hesla nebo získat přístup k tomuto odkazu.

Když to uděláš Zobrazí se stránka použitých externích prostředků, máte údaje o penězích, které utratíte jak za nákup her v obchodě, tak za přidání finančních prostředků do své peněženky Steam. Toto je ve sloupci Celkové výdaje v USD.

Pak uvidíte, že existují další sekceJe to jako někdo jménem Old Spend, kde vidíme množství peněz, které jsme utratili ve službě Steam před aktivací omezených účtů, tj. Před rokem 2015. Na druhé straně uvidíte peníze utracené za hry v PW Spend. Od Perfect World Entertainment. O tom tedy nebudete pochybovat.

Co jste koupili ve službě Steam?

Nyní, i když v těchto situacích již můžete vidět některé zajímavé informace, měli byste mít na paměti, že existuje možnost. Analyzujte jeden po druhém podrobný seznam veškerého obsahu zakoupeného ve službě Steam. Chcete-li získat přístup k těmto zajímavým údajům, stačí zadat tento odkaz.

Na rozdíl od předchozí části, kterou jste zadali, V takovém případě budete moci každý z nákupů zobrazit podrobněmělo by vám poskytnout stejný okamžik jako předchozí epizoda, zvláště pokud v této souvislosti shrnete.

Už víte, kolik peněz krok za krokem utratíte za Steam?