Jak mohu zobrazit Instagram Stories bez účtu Instagram?

Ačkoli Instagram překročena Facebook Jako nejpoužívanější sociální síť je pravda, že stále existují lidé, kteří jí odolávají. Ale stejně jako oni odolávají tomu, že mají účet Instagram, chyba zvědavosti je kousla a Podívejte se na příběhy svých přátel.

Naším dnešním posláním je naučit vás, jak na to Podívejte se na Instagram Stories, i když nemáte účet Na Instagramu. Zdá se to nemožné, ale hádáme, že je to velmi jednoduché, protože poté již není potřeba žádná aplikace přímo z prohlížeče.

Jak přidat odkazy na Instagram Stories

Weynstag

Otevřete prohlížeč, který obvykle používáte, a zadejte „Weynstag“. vyhledávací lišta. Při přesměrování by se mělo zobrazit něco jako toto:

Vizuální - Jak zobrazit příběhy Instagramu bez účtu Instagram

Objeví se poté, co provedete vyhledávání všechny příběhy že tato osoba je na jeho profilu a nyní vše, co potřebuje hledat možnost stahování a stiskněte jej pro případ, že si jej chcete stáhnout a uložit do počítače.

Vizuální - Jak zobrazit příběhy Instagramu bez účtu Instagram

Web: Weynstag

Toto je jedna z možností prohlížení Instagram Stories, aniž byste měli účet na dané sociální síti, ale existuje více možností a stále žádná oceněná aplikace.

Portál reproduktorů na Facebooku vás může špehovat

InstaStoryViewer

Možná nejprofesionálnější volbaa stále stejně jednoduché jako předchozí.

Odkaz InstaStoryViewer je o několik odstavců níže a po kliknutí na něj byste měli vidět něco podobného jako na obrázku výše.

Zadejte název profilu, ke kterému chcete přistupovat Chcete-li vidět jejich příběhya klikněte na červenou ikonu lupy. Níže uvidíte profil a stav tohoto nástroje. Instagramové příběhy protože musíte kliknout na červený kruh a budete mít přístup k jejich příběhům anonymně.

Obrázek - Jak zobrazit příběhy Instagramu bez účtu Instagram

Web: InstaStoryViewer

Tato možnost, stejně jako první možnost, o které jsme vám řekli, je také Instagramové příběhy profil, který hledáte.

OCU žaluje Facebook za porušení zákona o ochraně údajů

Storiesig

Je to přímější možnost a bez tolika pochybností nás čím více přístupu na web vyzve k zadání uživatele a profil se zobrazí přímo.

Pokud hledáte tohoto uživatele, klikněte na něj a Příběhy z vašeho účtu Instagram.

Web: Storiesig

Tímto způsobem, ať už máte účet na sociální síti nebo ne, můžete: viz příběhy všichni uživatelé, které chcete aniž by byl objeven. Takže teď víte, jestli chcete Podívejte se na Instagram Stories a nemáte účet na sociální síti nebo anonymně, Víš co dělat.

50 milionů účtů na Facebooku bylo napadeno kvůli narušení bezpečnosti

Věděli jste, jak zobrazit Instagram Stories bez účtu? Znali jste některé z těchto webů, abyste viděli příběhy neobjevené?