Jak můžete nahrát fotografie z webového prohlížeče do knihovny iCloud Drive?

Knihovna fotografií na iCloudu Je to jedna z funkcí, která přichází s iOS 8.1, a to je něco, co nám umožňuje synchronizovat všechny naše fotografie a videa na všech zařízeních, kde je můžeme ukládat na cloudovou službu Apple. Pokud tedy pořídíte fotografii na svém iPhone nebo upravíte dříve uloženou, bude automaticky k dispozici na ostatních zařízeních iOS. Pokud máte Mac, Apple již pracuje na aplikaci, která má dorazit začátkem roku 2015.

I když si tato oficiální aplikace užívá knihovnu iCloud na Macu, nahrát fotografii z našeho počítače Pomocí nové funkce přidal Apple do svého beta panelu na iCloud.com.

Nahrávání fotografií do iCloud Photo Library prostřednictvím prohlížeče

ICloud Web Photo Library

Abychom mohli využít této funkce, měli bychom nejprve zkontrolovat: ICloud Photo Library povolena na našich zařízeních iOS. Chcete-li to provést, přejděte do nabídky Nastavení> Fotografie a fotoaparát a tam ji můžeme povolit. Pokud se tato možnost nezobrazí, je to pravděpodobně proto, že jste svůj iPhone nebo iPad neaktualizovali na iOS 8.1.

ICloud Web Photo Library

Pokud jste již tuto možnost povolili, musíte nyní přejít na web beta.iCloud.com a zadat jej se svými údaji Apple ID. Uvidíš, až budeš uvnitř ikona fotografie Ukáže vám snímky, které jste uložili do své knihovny fotografií na iCloudu.

ICloud Photo Library

Po načtení celého panelu jednoduše přetáhněte obrázky, které nás zajímají, do okna prohlížeče a přenos se spustí automaticky. Jako omezení webový panel iCloud.com podporuje pouze fotografie ve formátu JPEG Pokud se tedy pokusíte načíst jiný formát, služba vám zobrazí chybu.

Chcete-li zobrazit stav nahrávání fotografií na iCloud, klikněte na tlačítko v dolní části okna. ukazatel průběhu místo, kde můžete vizuálně ocenit postup úkolu.

Jak vidíte, velmi jednoduchá obsluha Usnadní nám to synchronizaci fotografií Ten, který uložíme do našeho počítače, je obzvláště užitečný, pokud máte další kameru a chcete, aby vaše fotografie byly přístupné z jakéhokoli zařízení iOS ve vaší domácnosti.