Jak můžete obnovit heslo správce v systému Windows 8?

Jedna z nejlepších možností, jak obnovit naše uživatelské heslo Windows 8 Prostřednictvím disku pro obnovení hesla je problém v tom, že většina z nás tento disk zapomene vytvořit, dokud nezapomene heslo.

Alternativou k obnovení ztracených hesel pro účty správců systému Windows je použití programů třetích stran. Dnes budu hovořit o někom, kdo se ukázal jako obzvláště efektivní: Lazesoft Recover My Password Home Edition.

Obnovit moje heslo Jedná se o velmi snadno použitelný program, který nám pomůže obnovit heslo správce systému Windows několika kliknutími myší.

S Obnovit moje heslo Můžeme regenerovat hesla místního správce a správce domény a dokonce obnovit produktové klíče pro aplikace nainstalované ve Windows.

Po instalaci programu musíme podle následujících pokynů obnovit heslo uživatele systému Windows:

Spustili jsme aplikaci Lazesoft Recover My Password Home Edition. v Windows 8 K aplikaci můžeme přistupovat přesunutím kurzoru do pravého horního rohu obrazovky a kliknutím na ni. Vyhledávání. Napište do vyhledávacího pole Obnovit moje heslo a stiskneme tlačítko PŘIHLÁSIT SE.

Obnovte heslo Lazesoft

Chcete-li obnovit naše heslo, musíme s aplikací vytvořit zaváděcí disk USB. K tomu připojíme k počítači jednotku USB s volným místem (minimálně 100 MB) nebo zapisovatelný kompaktní disk (CD-R). Poté přejděte do aplikace a «Vypalte zaváděcí CD / USB disk hned teď!«.

Na konci vytvoření disku spustíme počítač z jednotky připojením pendrive nebo CD k počítači pomocí účtu, který chceme obnovit. Chcete-li začít od jednotky obsahující aplikaci, přejděte do nabídky spuštění systému BIOS a změňte pořadí zavádění tak, aby první možností bylo USB nebo CD.

Dále uvidíme některé pokyny, které bychom měli dodržovat, abychom mohli úspěšně resetovat heslo správce systému Windows.

Dalším krokem bude restartování počítače pro přihlášení do systému Windows pomocí našeho uživatelského účtu. Poté můžeme vytvořit nové heslo přechodem na jeho adresu. Kontrolní panel -> Uživatelský účet -> Proveďte změny v mém účtu v Nastavení.

Poté klikneme na tuto možnost Změnit hesloten níže Možnosti přihlášenía napíšeme nové heslo.

Domácí verze pro obnovení hesla je zdarma a kompatibilní Windows xp, Pohled, Windows 7 Y Windows 8.

Chcete-li aplikaci stáhnout, přejděte na níže uvedený odkaz: Obnovit své heslo Home Edition Stažení zdarma.