Jak můžete sledovat hru o trůny díky iPadu?

Game-of-Thrones-02

Hra o trůny je jednou z nejúspěšnějších sérií posledních let. Na základě úspěšného románu George RR Martina a vydaného HBO zahájila velkolepá série svou třetí sezónu ve Spojených státech a doufáme, že se brzy dostane i do dalších zemí, včetně Španělska. Sedm království, tři různá prostředí (sedm království, zeď a východ) a více než tucet různých rodin mají jeden společný cíl: získat trůn, který vládne všem královstvím. V příběhu je tolik zvratů a věrnost a zrady jsou tak běžné někdy je těžké sledovat diskusi bez ztráty detailů. A tady přichází na řadu aplikace „Svět ledu a ohně“. Po spoustě výzkumu a testování je to nejlepší aplikace, kterou jsem našel a která může klást všechny druhy otázek souvisejících s příběhy, aby lépe pochopil vše, co se děje ve hře o trůny.

Hra o trůny-01

Protože při hledání informací na internetu riskujete, že zjistíte více, než potřebujete vědět, a to osobně nenávidím. Mít žádost systém „spoilerů“ Uveďte, do které části příběhu jste se dostali, a po tomto limitu obsah skryjte, abyste nečekali na podrobnosti, které by vám mohly zkazit sledování.

Hra o trůny-03

Všechny postavy z Game of Thrones jsou dokonale podrobné, s nejdůležitějšími údaji o nich, jejich rolích v historii, jejich rodinách, přátelích … Můžete také vyhledávat podle postav, kompletních rodin nebo pomocí vyhledávače aplikace.

Údaje o místech, zemích a hradech každé rodiny. Nepamatuješ si, kdo žil ve Winterfell? Žádný problém, zavolejte a za pár sekund budou všechny podrobnosti přímo před vámi.

Hra o trůny-06

Dokonce i podrobné mapy, kde najdete každou pevnost, Zeď … Všechno, absolutně vše, o co byste mohli požádat, abyste si tuto úžasnou sérii mohli plně užít. Aplikace je zdarma, i když obsah, který můžete použít, je omezený. Každou epizodu můžete odemknout za 1,79 eura nebo celý balíček za 4,49 eura.. Aplikace je kompatibilní s iPhone a iPad. Je to vada? Fotografie Angličanů a postav nejsou z televizní show … nic není dokonalé.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Další informace – Vzpomínka na ty, kteří tvrdili, že iPad selže