Jak můžete zálohovat své Apple Watch?

Manzana

Nyní, když se watchOS 2.0 blíží, je čas vysvětlit, jak zálohovat Apple Watch. Protože stejně jako váš iPhone nebo iPad Apple Watch má také nastavení systému, aplikace a další data, která můžete uložit na svůj iPhone a později je obnovit.. Záložní kopie Apple Watch se automaticky vytvářejí v iTunes nebo iCloudu spolu s kopiemi iPhonu, ale pokud si je chcete vytvořit ručně, můžete to udělat taky a vysvětlíme, jak je vytvořit a obnovit.

Co zahrnuje náhrada

Záloha uložená ve vašem zařízení Obsahuje následující data z Apple Watch:

 • Jazyk, časové pásmo, známé sítě, zvuky, vibrace, jas atd. Jako nastavení systému.
 • Nastavení ciferníků
 • Nastavení pošty, akcií, kalendáře a počasí
 • Data každé aplikace nainstalované na Apple Watch

Co NENÍ zahrnuto v záloze?

Existují však data, která nejsou obsažena v kopii a jsou pro některé naprosto důležitá:

 • Aktivace kalibrace aplikace
 • Údaje o zdraví a fitness, úspěchy atd. (I když používáte iPhone, obnovíte se později)
 • Seznamy videí synchronizované na Apple Watch
 • Kreditní karty uložené na Apple Watch
 • Bezpečnostní kód Apple Watch

Odpojit-Apple-Watch

Jak vytvořit zálohu

Abychom mohli vynutit ruční zálohování, ve skutečnosti uděláme odstranění spojení mezi Apple Watch a naším iPhone. Výsledkem bude záloha všeho výše uvedeného a lze ji obnovit na stejné Apple Watch nebo na jiné Apple Watch. Pokud však Apple Watch ztratí spojení s iPhone, resetují se a ztratí všechna data. a zůstat svěží z krabice.

Když si uvědomíme, co tento postup zahrnuje, přejdeme k popisu jeho kroků. K aplikaci Watch přistupujeme, když jsou naše iPhone a Apple Watch blízko a propojené. Jakmile jsme uvnitř, přejdeme do první nabídky Apple Watch a tam se nám zobrazí možnost „Odpojit Apple Watch“. Budete požádáni o poskytnutí souhlasu a Pokud používáte watchOS 2.0, musíte také zadat svůj klíč iCloud. Nyní musíte počkat na dokončení procesu, který trvá několik sekund.

Jak obnovit zálohu na Apple Watch

Díky zálohování vytvořenému a uloženému na našem iPhone byly naše Apple Watch odpojeny a resetovány. Nyní, pokud chceme tuto kopii obnovit na konkrétní Apple Watch (nebo na novou), vše, co musíme udělat, je připojit Apple Watch z aplikace Watch. U fotoaparátu, který jsme pořídili na obrazovce našich Apple Watch, klikněte na odkaz „Spustit“ a Když se zobrazí výzva k výběru možnosti „Obnovit zálohu“ a vybereme kopii, kterou jsme vytvořili dříve. Za pár minut budeme mít hodinky Apple Watch připravené k použití.

Nástroj pro zálohování

K čemu je vědět, jak provést tuto zálohu? V zásadě mě napadnou dvě situace, kdy by to mohlo být užitečné:

 • Vypnutí, zhroucení, restart Apple Watch atd. Vyskytly se chyby. a chceme to obnovit, ale nechceme vše překonfigurovat.
 • Zbavíme se těchto Apple Watch, ale chci uložit zálohu, abych ji později obnovil na jiné Apple Watch.

Můžete narazit na jiné situace, kdy by to mohlo být užitečné, takže bychom ocenili, kdybyste je sdíleli v komentářích.