Jak můžete změnit svá důvěryhodná zařízení Apple?

Dvoufázové ověření společnosti Apple je bezpečnostní možností, kterou musí mít všichni uživatelé povolenou. Díky tomuto postupu můžete do svého účtu přidat pouze nová zařízení nebo přistupovat a měnit data autorizací tohoto přístupu z jednoho ze zařízení, která jsme vybrali jako „Důvěryhodná zařízení“. Ale naše zařízení se mění, nakupujeme nová, prodáváme stará … a to znamená, že důvěryhodné zařízení již nemusí být. Níže vysvětlíme, jak můžeme tento seznam zařízení změnit tak, aby byl vždy aktualizován..

device-trust-1 (5)

První věcí, kterou musíme udělat, je přístup k našemu účtu Apple, přejděte na https://appleid.apple.com a klikněte na možnost „Spravovat vaše Apple ID“. Zadáme naše přístupové údaje a musíme zadat kód, který nám bude zaslán, protože jsme povolili dvoufázové ověření. k jednomu z našich spolehlivých zařízení.

Po přihlášení k našemu účtu, V nabídce vlevo vyberte možnost „Heslo a zabezpečení“ a odtud vyberte možnost „Přidat nebo odebrat důvěryhodná zařízení“..

device-trust-1 (3)

V této nabídce se zobrazí všechna zařízení spojená s vaším účtem iCloud. Můžete vidět zařízení, které již není vaše, a proto by nemělo být na seznamu. Když kliknete na možnost „Odstranit“, automaticky zmizí a již nebude existovat zařízení, které by autorizovalo jakékoli změny ve vašem účtu. Najdete zařízení, která čekají na ověření Být součástí vašich důvěryhodných zařízení. Když kliknete na tlačítko „Ověřit“, bude na toto zařízení odeslán kód, který již bude na vašem seznamu, pokud jej zadáte.

Je důležité mít jako důvěryhodné zařízení jedno (nebo více) telefonních čísel. To je jediný způsob, jak vám vždy zaručit způsob přístupu k účtu ve vzdálené situaci, kdy ztratíte všechna zařízení, která vlastníte. Vždy můžete požádat o kopii své SIM karty a odtud získat zprávu, abyste získali přístup ke svému účtu.