Jak nahrát fotografii pro 10letou výzvu

Hashtagy a výzvy (nebo výzvy) na Instagramu jsou hlavními pilíři nejrychleji rostoucí sociální sítě na světě. Poslední 10 let boje a učíme vás jak nahrávat fotografie aby je vaši fanoušci mohli vidět.

JE 10 let boje Zkuste nahrát obrázek z před 10 let a aktuální obrázek, aby změnu mohli vidět místní i cizinci. Stává se z něj sociální fenomén a rostou nejrůznější osobnosti Instagram aktuální fotka a další fotka z doby před deseti lety.

Pokud se chcete podílet na této nové krásné módě, naučíme vás to. jak nahrát fotografie a co napsat do popisu Takže vaše změna zasáhne celý svět.

CutStory je aplikace pro stříhání videí pro Instagram Stories

Vyberte několik fotografií k 10leté výzvě

První věc, kterou musíte udělat pro instalaci Fotky to vyberte pár nainstalovat. První bude snímek před 10ti lety (více či méně) a další nejnovější možnéuložte je do galerie. Řekněme Krok za krokem:

  1. Po výběru dvou fotografií přejděte na: Instagram a kliknutím na prostřední tlačítko v dolní části zahájíte úpravy příspěvku (ten s tvarem +).

Obrázek - Jak nahrát fotografii pro 10letou výzvu

  1. Nahoře uvidíte obrázek vybraný ve výchozím nastavení a dole obrázky v něm. galerie vašeho smartphonu nebo tabletu. Pro vyberte více než jednu, Budete muset kliknout na tlačítko napravo od tří, které vidíme na vybrané fotografii.
  2. Jakmile je povolen vícenásobný výběr, můžete nejprve vybrat jednu z předchozích fotografií. 10 let, ve výchozím nastavení zrušíme výběr fotografie a poté klikněte na starý.

10 účtů s největším počtem sledujících na Instagramu ve Španělsku

  1. Pokud jste udělali dobře, uvidíte, že to má. Číslo 1 Velký uvidíme v pravém horním rohu a výše. Vyberte si hned nejnovější fotografie Když to najdete, uvidíte číslo 2, které se znovu objeví v pravém horním rohu.
  1. Pak vpravo nahořeNásledující“A půjdeme do nástroje pro úpravy obrázků.” použít různé efekty a filtry na snímky.

Existuje mnoho nástrojů, které nám pomáhají organizovat naše příspěvky na Instagramu. samolepky více či méně profesionální aplikace efektů a filtrů nebo úpravy našich fotografií.

Na Instagramu jsou tisíce paralelních aplikací zejména úpravy fotografií, které nám umožňují získat celá čísla u některých starších snímků se zhoršeným osvětlením. Pokud chcete, aby to bylo přirozenější stiskněte znovu další a vstoupíme do vysílacího panelu.

Stáhněte si aplikaci pro úpravu fotografií Canva na Instagram

Jakmile je první krok dokončen, přichází druhý klíčový prvek, hashtag. Takže ty 10 let boje každý může vidět musíte použít příslušnou značku

  1. V létě pole s popisem: # 10 let výzva. S včetně podložky. dát skvělá péče Nyní je běžné dělat chyby a nebude vás zahrnovat do vyhledávání hashtagů Instagramu.

Obrázek - Jak nahrát fotografii pro 10letou výzvu

Toto je systém značek, který používá Instagram (a další sociální sítě). uspořádat Nějak publikace a když tuto značku hledáte, zobrazte všechny příspěvky, které ji obsahují. Je to skvělá technika trénovat následovníky.

  1. JE zbytek pole s popisem obrázku je zdarma a jediným požadavkem je umístit hashtag (nebo tag), který jsem zmínil výše.
  2. JE Poslední krok Stačí kliknout na tlačítko „Sdílet“ a obě fotografie se nahrají přímo.

Pokud nechcete být z módy vzdoru 10 let bojePodívejte se na tento malý návod, jak nahrát fotografie a ukázat světu malý (nebo velký) změnu, kterou jste zažili za posledních 10 let.

Nejoblíbenější hashtagy na Instagramu

Odvažujete se nahrát své fotografie do soutěže 10 Years Challenge?