contador de visitas gratis Skip to content

Jak nahrávat obrazovku iPhone pomocí QuickTime?

Existuje několik důvodů, proč chcete nahrávat obrazovku svého iPhoneNapříklad pokud vytváříte výukové programy, hry … Existuje velmi jednoduchý způsob, jak toho dosáhnout, ale mnoho lidí neví, a to je použití aplikace QuickTime na vašem počítači Mac.

Pak Řekneme vám, jak to získat velmi snadno a rychle, abyste mohli začít nahrávat obrazovku svého iPhone v několika jednoduchých krocích.. Samozřejmě musíte nejprve vědět, že potřebujete počítač Mac, QuickTime, iPhone s nejnovější verzí iOS a kabel Lightning. Máte všechno No tak jdeme!

Jak nahrávat obrazovku iPhone pomocí QuickTime.

Mohlo by vás zajímat | Jak nastavit iOS Continuity and Handoff na iPhone a iPad?

Krok za krokem nahrávejte obrazovku iPhone pomocí QuickTime

Jak vysvětlují zaměstnanci společnosti CultofMac ve videu, které se objeví pod těmito řádky, je třeba udělat první věc Připojte iPhone k Mac přes USB port pomocí Lightning kabelu. Poté otevřete aplikaci QuickTime a v horní liště zvolte Soubor – Nový záznam filmu.

Uvidíte, že je kamera Mac povolena, protože je to výchozí nastavení. Další věc, kterou musíte udělat kliknutím na šipku, která se zobrazí napravo od tlačítka záznamu, zobrazíte nabídku musíte si vybrat iPhone.

Pokud chcete taky Chcete-li zaznamenat zvuk vydávaný zařízením iPhone, můžete zvolit zvukový vstup.. To je velmi užitečné, zejména pokud chcete nahrávat obrazovku iPhone pro hraní her.

Připraven! Nyní stačí kliknout na tlačítko záznamu a QuickTime může začít dělat svou věc.. Po vytvoření videa si můžete prohlédnout výsledek a uložit jej do počítače.

Výukový program ukazuje, jak nahrávat obrazovku iPhone, ale měli byste to vědět Tento trik funguje také s jinými zařízeními iOS s nejnovější verzí systému. Je nainstalován mobilní provoz Apple.

Znali jste tento trik pro záznam obrazovky iPhone pomocí QuickTime?