Jak nainstalovat a konfigurovat Psiphon pro PC, nejlepší proxy pro Windows

Psifon je proxy server určený pro uživatele s omezením přístupu na internetfunguje velmi dobře, zejména v sítích, které nemají přístup na webové stránky, jako je Youtube, Facebook a více.

To je vysoce nutné pro zaměstnance ve společnostech s omezením přístupu k těmto webům, protože jsou to blokované weby, které mohou pracovníka odvrátit. Tento server proxy pomáhá blokovat přístup k síti, takže vám ukážeme, jak na to. Nainstalujte a nakonfigurujte Psiphon pro PC.

Ačkoli Psifon má funkce, které vám umožní mít bezplatné připojení na internet, Je to aplikace široce používaná na mobilních platformách, jako je Android.. Ale v tomto případě budeme hovořit o této aplikaci podle počítačové verze a je bezpečný způsob procházení internetu bez odhalení naší skutečné IP adresypomáhá přidat bránu firewall proti hackerům.

Jak nainstalovat a nakonfigurovat Psiphon pro PC

Chcete-li začít konfigurovat tuto aplikaci, první věcí, kterou musíte udělat, je stáhnout si ji z Internetu, ale nejprve Nezapomeňte zkontrolovat kompatibilitu s vaší verzí systému Windows. Podporované verze Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a Windows 10. Kliknutím na tuto aplikaci si tuto aplikaci stáhnete spojení.

Když kliknete spojení Zobrazí se seznam několika stažení, ale tam, kde je uvedena, byste měli hledat možnost, která vás opravdu zajímá. Psiphon pro Windows. Po stažení aplikace pro vaši verzi Okna, musíte přejít do složky Soubory ke stažení nebo kde nakonfigurujete stahování prohlížeče a spustíte aplikaci psiphone3.exe.

Při spuštění této aplikace se automaticky zobrazí rotující ikona, to znamená, že je povolen přístup k internetu a můžete si vybrat ze tří typů připojení. Jsou to: VPN (L ”TP over IPsec), SSH a SSH +.

Po úspěšném připojení k serveru se zobrazí zelená ikona, to znamená, že připojení bylo úspěšné. Při výběru mezi režimy SSH a SSH + Psiphon automaticky konfigurují anonymitu při připojení k internetu.

Psiphon mi nedovolí připojit se k internetu

Pokud máte problémy nebo připojení nefunguje tak, jak chcete, Měli byste vyzkoušet jiný režim připojení, jako je VPN nebo SSH a stiskněte ikonu s viditelnou modrou šipkou. Tato aplikace testováno v několika zemíchMůžeme o nich mluvit: Argentina, Kolumbie, Chile, Brazílie, Peru, Honduras, Španělsko, Panama, Ekvádor, Mexiko a Guatemala.

To je vše, co potřebujete vědět Nainstalujte a nakonfigurujte Psiphon pro PCFungovalo to perfektně na všech spojeních, také testováno s různými operátory, jako jsou Entel, Movistar, Claro, WOM, VTR a další.